BOATanic Terrace & Bar Budapest

BOATanic Terrace & Bar Budapest
BOATanic Terrace & Bar BudapestBOATanic Terrace & Bar Budapest
BOATanic Terrace & Bar BudapestBOATanic Terrace & Bar Budapest

BOATanic Terrace & Bar Budapest bemutatkozása

A volt Columbus hajó 2022 nyarától megújult külsővel, BOATanic Terrace & Bar néven várja vendégeit a belváros szívében, az Erzsébet-híd és a Lánchíd között, a pesti Duna part legszebb részén, ahonnan varázslatos panoráma nyílik a Budai Várra. Kellemes hangulat, különleges ízek, légy részese te is ennek a felejthetetlen élménynek a BOATanic Hajó fedélzetén!

Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

BOATanic Terrace & Bar Budapest vélemények

2017. december 30.egyedül járt itt
Szintén az őszi étteremhéten került sor a másik dunai hajós étterem, a Columbus felkeresésére. Ez is prémium kategóriába sorolt, így a 3 fogásos menü 4900 Ft-ba került. Ebből az á la carte árakat figyelembe véve egy húsos főételt tudnánk enni, így megéri ilyenkor itt étkezni.
BOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - EgyébBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étel/italBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étel/italBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étel/italBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étel/italBOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - EgyébBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étel/italBOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - MosdóBOATanic Terrace & Bar Budapest - MosdóBOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - EgyébBOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étlap/itallapBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étlap/itallapBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étel/italBOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étlap/itallapBOATanic Terrace & Bar Budapest - Étlap/itallapBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - BelsőBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső képBOATanic Terrace & Bar Budapest - Külső kép
Szörnyű 2015. április 26., csoporttal járt itt
KEdves Olvasók! 2015 ápr 25-én jártam egy 12 fős csapattal a hajón. Röviden szólva a tapasztalatokról: borzalmas kiszolgálás ( lassú. figyelmetlen és totál amatőr), a főételt - ha győzöd kivárni amíg felveszik a rendelést és megkapod - előétel mennyiségben adják, és mindezt kifejezetten arany árban ( példák: 2 dl ásványvíz 500 ft, Soproni csapolt 850 ft, a legolcsóbb üveg bor 3400 ft, a legolcsóbb főétel 3000 ft)
A végén a pincér közölte, hogy a 10% szervizdíjat már beleadta a végösszegbe (!
Kiváló 2014. június 17., kollégákkal járt itt
Nekem nagyon-nagyon tetszett a hely, a környezet, a kiszolgálás.
Nagyon szép helyen van, csodálatos a panoráma,igazán kellemes eltölteni itt egy vacsorát, egy szép, kellemes nyári estén. A kiszolgálás , a személyzet kiváló, az ételek pedig nagyon finomak. Az élő zene meg még kellemesebbé teszi a helyet. Én mindenkinek bátran csak ajánlani tudom. Próbáljátok ki.
BOATanic Terrace & Bar Budapest - Belső
2014. május 15., kollégákkal járt itt
A parkolás nehézkes és nem olcsó, de megéri az elhelyezkedése magáért beszél. Kellemesen ringatózik a Duna vizén-igaz nem érzed, de a tudat alatt benned van, csak ez a fránya idő. . . Kellemes és hangulatos hely. A kiszolgálás gyors és pontos, na kérem ilyen árak mellet.
BOATanic Terrace & Bar Budapest a térképen
1051 BudapestVigadó tér 4. sz. kikötő
+36 1 266 9013
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva