Bonnie Restro Budapest
1056 Budapest, Ferenciek tere 5.

Bonnie Restro Budapest a térképen

Bonnie Restro Budapest vélemények

Balatonberény

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Öt éve írtam utoljára értékelést, és bár eleinte visszafogottan tetszett, kedvenc helyünkké vált, hetente- két hetente be szoktunk ülni egy sörre, télen egy forralt borra. Néhány alkalommal az ételeket is megkóstoltuk, és ezek sem okoztak csalódást. Az étlap nem túl hosszú, a ma divatos bisztrós vonalat viszi, de az ételek finomak, frissek.
Cegléd
Gyöngyös

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Évekkel ezelőtt még egy másik étterem üzemelt ezen a helyen, jártunk is itt kétszer a kollégákkal vacsorázni. A Bonnie Restrot nem nevezném igazi étteremnek, úgy gondolom, a konyhájuk nem meggyőző, viszont alapvetően nem egy rossz hangulatú hely, bár nincs igazi arculata. A pontozásnál is a 3-as - 4-es között vacilláltam, de végül felfelé kerekítettem.
Balatonberény

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
2014. májusában jártunk legutóbb a sörözőben. Bár meleg ételeket is lehet rendelni, a hely inkább söröző, mint étterem, ebben a kategóriában viszont nem okoz csalódást. Az ételválaszték elég kicsi, nem is túl olcsó, az italválaszték viszont jónak mondható. A térre kiülve este fantasztikus a hangulat, a sok olasz turista miatt Olaszországban érezheti magát a vendég, a felújított tér szépségéről nem is beszélve.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rettenetesen kis adagot kaptunk narancsos kacsából de leginkább az csapta ki a biztosítékot, hogy amikor lementünk fizetni a pincér úr így szólt "volt ez, meg az, ez így összesen pont ennyi". Én utána számoltam én nem annyi volt a végösszeg, hanem annál 400 Ft-tal kevesebb. Kasszásunk ugyanis elfelejtett szólni, hogy a szervízdíjjal emelet összegről szóló számlát adta át részemre.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.121 - 34.878,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.17. - 2020.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.06. - 2020.08.20.
Klebelsberg Kastély
2020.02.17. - 2020.05.17.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Bonnie Restro BudapestX