Bonnie Restro Budapest
1056 Budapest, Ferenciek tere 5.

Bonnie Restro Budapest a térképen

Bonnie Restro Budapest vélemények

Balatonberény

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Öt éve írtam utoljára értékelést, és bár eleinte visszafogottan tetszett, kedvenc helyünkké vált, hetente- két hetente be szoktunk ülni egy sörre, télen egy forralt borra. Néhány alkalommal az ételeket is megkóstoltuk, és ezek sem okoztak csalódást. Az étlap nem túl hosszú, a ma divatos bisztrós vonalat viszi, de az ételek finomak, frissek.
Gyöngyös

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Évekkel ezelőtt még egy másik étterem üzemelt ezen a helyen, jártunk is itt kétszer a kollégákkal vacsorázni. A Bonnie Restrot nem nevezném igazi étteremnek, úgy gondolom, a konyhájuk nem meggyőző, viszont alapvetően nem egy rossz hangulatú hely, bár nincs igazi arculata. A pontozásnál is a 3-as - 4-es között vacilláltam, de végül felfelé kerekítettem.
Balatonberény

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
2014. májusában jártunk legutóbb a sörözőben. Bár meleg ételeket is lehet rendelni, a hely inkább söröző, mint étterem, ebben a kategóriában viszont nem okoz csalódást. Az ételválaszték elég kicsi, nem is túl olcsó, az italválaszték viszont jónak mondható. A térre kiülve este fantasztikus a hangulat, a sok olasz turista miatt Olaszországban érezheti magát a vendég, a felújított tér szépségéről nem is beszélve.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rettenetesen kis adagot kaptunk narancsos kacsából de leginkább az csapta ki a biztosítékot, hogy amikor lementünk fizetni a pincér úr így szólt "volt ez, meg az, ez így összesen pont ennyi". Én utána számoltam én nem annyi volt a végösszeg, hanem annál 400 Ft-tal kevesebb. Kasszásunk ugyanis elfelejtett szólni, hogy a szervízdíjjal emelet összegről szóló számlát adta át részemre.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 25.663,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő bekészítéssel, pálinkatúrával, meglepetés vendégekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.301,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2019.10.14. - 2020.10.14.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Karácsonyi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Bonnie Restro BudapestX