BORdizsár Budapest

Nyári vakáció
06.28-08.31.
Alfa Hotel Miskolctapolca

BORdizsár Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2020. szeptember 3.barátokkal járt itt
Bár a legutóbbi értékelést is én írtam erről a kocsmáról, de annak mág 4 éve, talán aktuális lehet némi frissítés. A koronavírus miatti karanténból végre kiszabadulva, itt ültünk le beszélgetni a barátnőmmel, mindketten a közelben lakunk.
BORdizsár Budapest - Étel/italBORdizsár Budapest - Étlap/itallapBORdizsár Budapest - Étel/italBORdizsár Budapest - Étel/italBORdizsár Budapest - MosdóBORdizsár Budapest - BelsőBORdizsár Budapest - BelsőBORdizsár Budapest - Étel/italBORdizsár Budapest - BelsőBORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - EgyébBORdizsár Budapest - EgyébBORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - EgyébBORdizsár Budapest - Külső kép
2016. június 30.barátokkal járt itt
A Nyugati tér szomszédságában lévő borozóban több mint 20 éve jártam először, akkor Egri Borozóként ismertük, s elég gyakran megfordultunk itt, leginkább a barátságos árak és a jó megközelíthetőség okán. Tavaly júniusban nevet változtattak, és a helyet is kissé újrapozicionálták, felfrissítették, Bordizsár néven nyitották meg.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2015. november 11.a párjával járt itt
Új imázsa vagy tán inkább új reklámja, új neve van (hiszen az egyébként nagyon hangulatos, faragott székek és asztalok adta hangulaton nem változtattak) a Bajcsy Zsilinszky úti Egri borozónak. Sajnos már nem Simon József kitűnő egri borász nedűit árulják, hanem úgymond erdélyi borokat egy hajdani magyar borvidékről Hunyadi néven.
BORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - Külső képBORdizsár Budapest - BelsőBORdizsár Budapest - EgyébBORdizsár Budapest - Egyéb