Bordó Bisztró Budapest

2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Bordó Bisztró Budapest vélemények

Átlagos 2016. november 25.családjával járt itt
A hamburgerek, benne a húsok, a sült hagyma hideg volt, a hozzá társított krumpli több órával korábban készülhetett. Ez az étel így majd 3. 000 Ft ellenére egy III. osztályú strandi büfé színvonalával ért fel. A felszolgáló mindezt latva es bizonyara tudva kért elnezest es ajanlott fel gratisz desszertet.
Átlagos 2016. október 6.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely. . . . lenne. . . . a pincér úgy tűnt normális, a hely tetszett de végül mégsem távoztunk elégedetten. Az italokra is viszonylag sokat kellett várni, az étel (csirkés quesadilla) pedig még több mint fél óra múlva sem volt sehol. Rákérdeztünk, a pincér meglepődött hogy még nem hozta? (? ? ? ? ? ? ?
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2015. december 1.a párjával járt itt
Szomorúan néztem, hogy az általam sokra tartott Gault Millau kalauzban a Bordó bisztró T betűvel szerepel, ami 8 pont alatti teljesítményt jelent a húszas skálán. Nekünk idén márcusban a VINCE nevű boros rendezvény idején jobb élményünk volt. Ráadásul olcsó menüt ettünk, gránátalmás kevertsalátát, gombás linguinit és tejberizset gyümölcsmártással.
Bordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - Étel/italBordó Bisztró Budapest - Étel/italBordó Bisztró Budapest - Étel/italBordó Bisztró Budapest - Belső
2015. szeptember 14.barátokkal járt itt
Már jó ideje rajta volt a felkeresendő ebédelős helyek listáján, most sikerült ide is eljutni. Sok jót hallottam az étteremről. Ami nem tetszett: a kiszolgálás ötletszerű, nem megtervezett, a felszolgálók nincsenek egymással összhangban, emiatt felesleges várakozások, üresjáratok, ugyanakkor dupla rákérdezések is történnek, ami elég zavaró.
Bordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - Étel/italBordó Bisztró Budapest - Étel/italBordó Bisztró Budapest - Étel/italBordó Bisztró Budapest - MosdóBordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - Étlap/itallapBordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - Külső képBordó Bisztró Budapest - Külső képBordó Bisztró Budapest - Külső képBordó Bisztró Budapest - Külső képBordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - Külső képBordó Bisztró Budapest - BelsőBordó Bisztró Budapest - Külső képBordó Bisztró Budapest - Külső kép