Orshee

Orshee adatlapja

Orsi vagyok és szeretek jönni menni utazni felfedezni a világot 😊
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Kisállattal utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2016.05.25
Utoljára itt2017.09.26

Kiváló 2017. április 28.a párjával járt itt
Volegenyemmel egy hétköznap este latogattunk el a Négy Musketasba,hogy egy kellemes vacsorát költsünk el együtt. Mivel nem volt foglalasunk a belső részre kaptunk helyet (közvetlenül a konyha mellett,elég lelkesen készítettek a rántott húsnak valót ) ami elég retro hangulatú volt de megfelelt.
Felhasználó fényképei:
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest -
Kiváló 2016. november 6.családjával járt itt
Családi estebédre érkeztünk, isteni borjúból készült bécsiszeleteket ettünk (a saláták ízesítésén még lehet javítani), a somlói is isteni volt. Mindez nagyon elfogadható áron, kellemes (finoman retro :D) környezetben, kedves kiszolgálással. Egyedül az üveges búzasör nem ízlett igazán, de ez nem a hely hibája :) Azt hiszem elég sokat elárul, hogy délután fél6 körül is félig tele volt a hely.
2017. május 22.a párjával járt itt
A szoba kényelmes, az ágy kellemes volt, gyönyörű kilátással a hullámzó mezőkre , a szőlőre és a kinti medence részre. A wellness rész nagyon kellemes, jó hogy átjárás van a tófürdőbe. Az éjszakai termálvizes pancsolás különösen tetszett! A reggeli/vacsora finom és bőséges volt, kedves volt a kiszolgálás!