Bőségtál Étterem - Lurdy Ház Budapest
1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

Bőségtál Étterem - Lurdy Ház Budapest a térképen

Bőségtál Étterem - Lurdy Ház Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Na, most. . . milyen kifogást keressek? Feljöttem enni valamit az emeletre, ténferegtem egy kört és ezt választottam. Nyilván a kínálat hatott rám. Sült, legyen sült hús, valami mártással, meg burgonyákkal. A srác kedves volt, csak pakolta, pakolta, rengeteg krumplit, meg sok húst. Három nagy és vastag szelet. Ilyen bőségesen csak kínai kajáldákban szoktak pakolni.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig olyan milánói sertésbordákkal találkoztam, amik szemérmesen betakaróztak a tésztával. Itt felülre tették, hogy lássam a méretét és lássam, hogy megvan. Az íze finomközeli volt és teljesen pozitív, hogy nem volt laposra verve. A tészta és a szósz íze is harmonizált, bár egy kissé édeskésnek tűnt. Szokatlan, de nem mondanám rossznak - és átlagosnak sem.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 17.
A Lurdy-ház emeletén lévő gyorséttermes helyek sorából a Bőségtál sem lóg ki semmilyen irányban. A többi plázákban is megszokott, előre "legyártott" ételek: rántott sajt, gomba, karfiol, csirkemell, Camembert; 7-8 féle egytálétel, 1-2 főzelék és leves, egyszóval semmi különleges vagy meglepő.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.809 - 19.654,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.08.30.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.09.17. - 2019.12.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.09.17. - 2020.09.17.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Bőségtál Étterem - Lurdy Ház BudapestX