Buddha Mini - Wesselényi utca Budapest

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Buddha Mini - Wesselényi utca Budapest vélemények

2082
Átlagos 2019. április 8.egyedül járt itt
Éhesen erre, estefelé, sokesélyes a környék. 10 méterenként lehet mást és mást enni. Ma itt kötöttem ki. Nem volt csalogató, talán valami kis ismeretlen ázsiai fíling vonzott, de nem annyira. Senki nem volt bent, a langyos este tele volt kóbor vendégekkel a bulinegyedben. Ide nem jött senki. Hát akkor én. Tésztát, igen. . .
Buddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Étel/italBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - BelsőBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Belső
2017. január 9.egyedül járt itt
A Buddha lánctól annyira nem vagyok elájulva, pár egységükben megfordultam már. A koncepció és az ételválaszték mindenütt megegyező. Először 6 féle "alapból" kell választani, ami rizs vagy tészta vagy vegyes grill zöldség (1090 Ft), majd tetszés szerint a 16 féle feltétből kukoricától a zöldségeken, húsféléken át egészen a királyrákig növekvő árban (190-790 Ft/tétel), majd jön a 10 féle szósz valamelyike (ingyenes), s végül lehet kérni még a 10 féle extrából is (140 Ft/db).
Buddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Külső képBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Étlap/itallapBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Étlap/itallapBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - BelsőBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Étel/italBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - BelsőBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Étel/ital
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
A sushi lassan olyan hívószó lesz, amivel nem kevesen visszaélnek. Iskolapéldája ennek az egyébként szeretetre méltó Dang Muoi Attila úti egysége, ahol kiteszik a sushi táblát tudva hogy nincs sushi, vélhetően abból kiindulva, hogy az üzletbe betérő vendég félig meg van nyerve. Ebből indulhatnak a Buddha Mini üzemeltetői is.
Buddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Külső képBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - BelsőBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Étel/italBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Étel/italBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Étel/italBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - BelsőBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Külső képBuddha Mini - Wesselényi utca Budapest - Külső kép