Buddha Original - Bartók Béla út Budapest

3,4
gyorsétterem, sushi bár
Buddha Original - Bartók Béla út Budapest
Buddha Original - Bartók Béla út BudapestBuddha Original - Bartók Béla út Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Buddha Original - Bartók Béla út Budapest vélemények

2082
2024. március 21.egyedül járt itt
Volt egy-két rossz tapasztalatom velük az elmúlt időszakban, de egyikből sem lett evés, csak buta hozzáállás miatt nem maradtam náluk. Ez mondjuk nem az angoltudás miatt volt, amit itt, úgy látszik, van, aki nehezményez, hanem bizonyos rugalmatlanság miatt. De azért ma megint bepróbálkoztam, mert nem rossz a falat itt, csak el kell odáig jutni.
Buddha Original - Bartók Béla út Budapest - BelsőBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - BelsőBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étel/italBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - EgyébBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étel/italBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - BelsőBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - BelsőBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - BelsőBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Külső kép
Gyenge 2024. február 23.barátokkal járt itt
Kellemetlen meglepetésként ért, hogy M. O-n egy étteremben senki nem ért magyarul. Kiírva nem láttam ezt sehol, mert akkor elkerültem volna ezt a kellemetlenséget. Így nem volt jó élmény és csak egy levest tudtam kérni, amihez nem kellett túl sokat magyaráznom. Azt hiszem sem én, sem az étterem nem jártunk jól az én esetemben.
Átlagos 2023. június 23. járt itt
A Buddha Original ázsiai, ezen belül leginkább thai, de néhány japán és vietnámi ételt is kínál, wokételek és sushi a fő csapásirány. Az évek során egészen komoly hálózattá fejlődtek fel, ma már 15 egységük van, leginkább Budapestre és Pest megyére koncentrálnak. A Móricz Zsigmond körtér közeli Bartók-házban lévő éttermük talán tavaly nyílt meg.
Buddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étel/italBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Külső képBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - MosdóBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - MosdóBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étel/italBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étel/italBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - BelsőBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - BelsőBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étel/italBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étel/italBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Bartók Béla út Budapest - Külső kép
2082
2022. július 5.egyedül járt itt
Itt ettem és azt hiszem, máskor is fogok még itt enni. Kicsit furcsa volt, hogy délben, főidőben én voltam az egyetlen vendég, de nem baj. Máshol olvastam, hogy korábban valaki kotkodácsolt, hogy a személyzet nem tud magyarul, ez elég sok ázsiai étteremben előfordul és nem baj egyáltalán.