gyorsétterem, hamburgerező

Gotthard Hotel Szentgotthárd

Burger King - Allee Budapest vélemények

2082
Átlagos 2024. február 8.egyedül járt itt
Ma átvettem a mozijegyemet, amit neten tetettem félre, de korán kell érte menni, különben elvész, így hát felszabadult közel egy órám, hogy talán koradélután itt egyek is valamit. És nem kell mindig maori meg kun éttermekbe járni, jó lesz nekünk a hagyományos, a hazai, a jó, öreg, Burger KIng is.
Burger King - Allee Budapest - Étel/italBurger King - Allee Budapest - Étel/ital
Átlagos 2018. augusztus 21.egyedül járt itt
Őszintén szólva, nem teljesen értem, hogy a két nagy, nem kézműves hamburgerláncról miért nem egy-egy helyen lehet értékelést írni, ugyanis aki egy éttermükbe bement, az bement az összesbe. A kaják ugyanazok, a kiszolgálók ugyanazok, a berendezés ugyanaz.
2082
Átlagos 2018. április 13.egyedül járt itt
Szóval, mit is mondhatnánk egy helyről, ahol általában a kínálat mindig ugyanaz, mint száz másik hasonló helyen? Hogy ez itt, éppen ma milyen. . . mint a gyorsétterem. Nem túl finom, nem túl olcsó, és hát egy életforma. Van benne valami, amiért időnként visszatér ide a gyámoltalan éhes.