Burger King - Oktogon Budapest

4Ételek / Italok
3,8Kiszolgálás
3Ár / érték
3,4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2023.04.10-ig
Hotel Xavin Harkány
78.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Burger King - Oktogon Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 456 városban járt márFelfedező - 1292 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 23280 feltöltött kép
Gyenge 2022. december 4.a párjával járt itt
Néztem, hogy milyen régen voltam itt, hát, az ittjartam szerint régen. Nekem meg úgy tűnik, hogy túl gyakran. Ma a Radnótiban voltunk színházban, és hát az "előkelő" színházi közönség előadás után beül egy színházi vacsorára, nyilván valami térmelléki gyorsétterembe. Stílusos. . . De már mentünk volna inkább haza.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Burger King - Oktogon Budapest - BelsőBurger King - Oktogon Budapest - Étel/italBurger King - Oktogon Budapest - BelsőBurger King - Oktogon Budapest - BelsőBurger King - Oktogon Budapest - BelsőBurger King - Oktogon Budapest - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 5.egyedül járt itt
Az app megváltozott, de már nem kell mutogatni. A Körúton sétálva kiválasztom a kaját, és betérve már kapok sorszámot. Most már be is lehet ülni, elfogyasztani a kaját. Három szinten. Az étel jó, mint máshol, a hangulat még nem tért vissza, bár én a tömeget nem hiányolom.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 257 városban járt márFelfedező - 2907 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 83243 feltöltött kép
Átlagos 2019. március 12., kollégákkal járt itt
Valamikor ez volt talán a legnagyobb, de minden esetre igencsak népszerű BK Budapesten, központi helyen, közlekedési csomópontban. Az Oktogon tér egyik oldalát végig ők foglalták el egy kifejezetten nagy alapterületű gyorsétteremmel, amelynek mérete mára jelentősen lezsugorodott, szerintem minimum a felére.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Burger King - Oktogon Budapest - BelsőBurger King - Oktogon Budapest - BelsőBurger King - Oktogon Budapest - BelsőBurger King - Oktogon Budapest - BelsőBurger King - Oktogon Budapest - Külső képBurger King - Oktogon Budapest - Külső képBurger King - Oktogon Budapest - Étel/italBurger King - Oktogon Budapest - Étel/italBurger King - Oktogon Budapest - Étel/italBurger King - Oktogon Budapest - Étel/ital
Még több kép (7 db) >>
2018. augusztus 21.egyedül járt itt
A Burger King appjával szoktam vacsit magamhoz venni. Most is így tettem. A felmutatott menü számát megnézi a pénztáros és jó pár száz forinttal kevesebbért vihetem. A hely nagyon forgalmas, néha hosszú ideig kell várni, ahogy most is volt. A kasszás sem volt a helyzet magaslatán. Gyanakodva néztem meg a zacsiban a rendelésemet, de minden meg volt. Most is azért mentem be, mert új menüről értesítettek, és útba is esett.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Átlagos 2018. április 27.egyedül járt itt
Előfordul, hogy ide tévedsz be, miután elég központi helyen van, a nagy utak találkozásánál. És, mert néha mást és mást akarsz enni, máskor meg ugyanazt. Nálam a hagymakarikák a Burger Kingekben az élet részei, hozzá valamilyen nevű fantáziaburger, meg valami krumpliszerű eleség. És már mehetek is tovább.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás