BVSC Sportbisztró Budapest
1142 Budapest, Szőnyi út 2.

BVSC Sportbisztró Budapest a térképen

BVSC Sportbisztró Budapest vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A heti menüt már vasárnap délután olvashatod a honlapjukon vagy a FB-on. Ebből a három fogásos menüsorból minden héten a bőség zavarával küszködve kell választanunk. (Nagyobb gondunk soha ne legyen! :)
Délelőtt telefonon leadjuk a rendelést és dél tájban már hozzák is a csomagot. Fizetni lehet bankkártyával is a futárnál. (Egy menü kiszállítva 1800 Ft.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Mostanában többször jártam a BVSC Sport bisztróban. A személyzet gyorsan , a vendégre figyelve dolgozik. Ettem már étlapról, és "csak" menüt is. Az ételek ízletesek, a menü levessel, főétellel, desszerttel pont elegendő. Ha csak a menü második fogását kéri valaki, akkor marad még hely a gyomrában. Az árak átlagosak. Ha arra járok máskor is ott eszem!

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
Ide még visszajövök, írtam korábban. És igen, lassan 1 éve már rendszeresen járok ide. Bőven rászolgáltak tehát az értékelés frissítésére. Örömmel mondhatom hogy minden kategóriában felfelé korrigálok, és a korábbi jó minősítést most kiválóra módosítom. Kiváló, korszerű konyha (hazai és nemzetközi ízekkel), gyors és udvarias kiszolgálás, korrekt árak, hangulatos berendezések, fiatalos vendégkör (de az idősebb is szívesen látott vendég).

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 11.
2017 nyarán végre megnyitotta a Pálya étterem helyén a BVSC a saját éttermét. Kellett ide egy jó kis hely…úszás után hiányzott, hogy nincs hova betérni falatozni. A párom rántott sajtot evett, ami rendben volt, de ez egy alap elvárás - bárhol. Idősebb rokonunk pizzát rendelt - ezt mi is megkóstoltuk - vékony tésztájú , jól sütött és a feltét finom.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.189 - 67.901,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.207 - 18.596,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.24.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.05.28. - 2020.09.02.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

BVSC Sportbisztró BudapestX