Cafe Frei - Allee Budapest

Világos Hotel Balatonvilágos

Cafe Frei - Allee Budapest vélemények

2082
2021. október 1.egyedül járt itt
Az Allee-ban lévő Libriben lévő Cafe Frei a téma. Sajátos, és ezt már máshol is felfedeztem, hogy van valakinek valami futó sérelme valami helyről, gyorsan beregisztrál valahová és egy, azaz 1 elmarasztaló véleményt elejt, hogy rongálja a hely átlagát, de tovább nem érdekli már a vélemény alkotása, el is megy. Pozitív meg semmi.
Cafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - Étel/italCafe Frei - Allee Budapest - Belső
Szörnyű 2019. augusztus 30.barátokkal járt itt
Többször is vissza kellett vinni már italokat, mert egyáltalán nem olyan ízek mint más Frei kávézóban. . . Legutoljára egy olyan barátommal voltam itt aki Frei kávézóban dolgozik. Megvolt döbbenve hogy az Áfonyás dr drink, Amit rendeltem mennyire ihatatlan. Elmagyarázta hogy ez csak azért lehet mert kihagynak belőle dolgokat… Ez elfogadhatatlan!
Szörnyű 2018. október 12.egyedül járt itt
2018 okt. 12-n jártam itt. Ajándékba vettem kávét, de a csomagolása csupa por volt, a polc ahonnan levettem szintén vastagon poros, pormacskás volt. Kértem a hölgyet, hogy adjon olyat ami nem poros. A válasza egy vállrándítás volt, és még hozzá tette: olyan nincs, ezek mind porosak. Tehát tudják, hogy piszkos az árujuk, de lesz.
Szörnyű 2018. január 14., csoporttal járt itt
Ma este 3/4 7-kor tértem be a kávézóba, gondolván, hogy a zárásig még egy vasárnap esti forró csoki belefér. Sajnos NEM SZOLGÁLTAK KI, mondván, hogy zárva vannak, 3/4 7 kor zárnak. Még jó néhányan ücsörögtek a kávéjuk felett, miközben a személyzet lázasan pakolt. Megkérdeztem a Libri eladóját, ő is úgy tudta, hogy a nyitva tartás 7-ig szól.
Gyenge 2017. október 24.barátokkal járt itt
Amikor megnyílt az első Cafe Frei, mindig oda mentem kávézni. Sajnos már csak emlék, az a kávé íz ami az első időkben oda vonzott nap mint nap. Kár érte, pedig jól indult. Csak nyílnak sorban egymás után az újjab Cafe Frei kávézók, a kávé minősége meg már a McCafé színtjét sem éri el sokszor.
2017. január 1.egyedül járt itt
A Libri Könyvesbolton belül található Frei Kávézó az Allee Bevásárlóközpontban. Ha a mozgólépcsővel felmegyünk a felső emeletre, csak a könyvesbolt bejárata látszik, de a Libri felirat mellett a Cafe Frei is ki van írva. A bolt bal hátsó sarkában alakították ki a kávézót, s egyértelműen sokkal kisebbre tervezték, mint amekkora az érdeklődés.
Cafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Allee Budapest - Étel/italCafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - BelsőCafe Frei - Allee Budapest - Külső kép