Cafe Frei GOBUDA Budapest

Cafe Frei GOBUDA Budapest
Cafe Frei GOBUDA BudapestCafe Frei GOBUDA Budapest
Cafe Frei GOBUDA BudapestCafe Frei GOBUDA Budapest

Cafe Frei GOBUDA Budapest bemutatkozása

Kávék a világ minden tájáról, kiváló minőségben. Aki nem szeretne kávézni, annak választhat a különleges teák illetve forrócsokik közül.

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Cafe Frei GOBUDA Budapest vélemények

2070
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42549 feltöltött kép
2024. március 14.egyedül járt itt
Jöttem haza Budapest felé a jó kis leányvári ebédemből, aztán eszembe jutott, hogy valami desszert vagy egy kávé azért még beleférne. . . és, miután - szerintem - még életemben nem voltam a Gobudába, és éppen ott vezet az út, hát hajrá. nincs mit veszíteni, mást se vertek még itt agyon, nyilván engem se fognak.
Cafe Frei GOBUDA Budapest - Étel/italCafe Frei GOBUDA Budapest - Étel/italCafe Frei GOBUDA Budapest - Étel/italCafe Frei GOBUDA Budapest - Egyéb
2023. március 17.barátokkal járt itt
A frissen megújított, átnevezett GOBUDA Mall emeleti része még csak részben alakult ki, a bérlők még csak ímmel-ámmal vették birtokba az üzlethelyiségeket, miközben a földszinten az INTERSPAR már ugyanúgy üzemel, mint korábban. Az emeleten a mozgólépcsők mögött kapott helyet a Café Frei lánc újabb egysége.
Cafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - EgyébCafe Frei GOBUDA Budapest - Külső képCafe Frei GOBUDA Budapest - Külső kép