Cafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest

Így is ismerheted: Cafe Frei - Telekom Székház
4,1
kávézó - kávéház
Cafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest
Cafe Frei - Könyves Kálmán körút BudapestCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest

Dráva Hotel Harkány - Pihenő napok
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.03.27-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő

Cafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 23.egyedül járt itt
Aki miatt egyáltalán beültem volna, az a csepegtetett kávé. Mivel gyakran jövök - megyek a pult előtt, látom, hogy mintha teljesen leálltak volna a készítésével. Talán kevés a vendég és nem fogy el egy nap egy kancsóval sem?
2019. június 4., kollégákkal járt itt
A Népliget a metrófelújítás miatt vagy pótlóbusszal, vagy az 1-es villamossal közelíthető meg, ezzel együtt egész nap hatalmas az itt elhaladó járműforgalom. A Groupama Stadion mellett, közvetlenül a sarkon épített a Telekom egy igazán grandiózus üveg-fém irodaházat, amelynek falai mellett egészen eltörpül az ember.
Cafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - Külső képCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - BelsőCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - BelsőCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - BelsőCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - Étel/italCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - Étel/italCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - BelsőCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - Étel/italCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - MosdóCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - MosdóCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - BelsőCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - Külső képCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - Külső képCafe Frei - Könyves Kálmán körút Budapest - Belső
2019. február 28., kollégákkal járt itt
Talán külsősök kevesen is járhatnak ide, hisz kiesik a forgalomból, kocsival elég nehéz a környéken megállni, a metróból talán kevesen jönnek fel emiatt. De az épület óriási, rengeteg dolgozóval. Az előtérben lévő kávézóba bárki bemehet, a további kolbászolást gátolják a kapuk, és az őrök. A hangulata kellemes, a lobby hideg.