Café Intenzo Kávéház & Étterem Budapest

Café Intenzo Kávéház & Étterem Budapest
Café Intenzo Kávéház & Étterem BudapestCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest
Café Intenzo Kávéház & Étterem BudapestCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest

Café Intenzo Kávéház & Étterem Budapest bemutatkozása

A Ráday utca tövében, a Kálvin téren sikerült egy hangulatos családias kávéház- és éttermet kialakítanunk, amit hamarosan megkedveltek a vendégek. Étlapválasztékunk nemzetközi és magyaros ételek adták és adják a mai napig is. Az olasz tészták eredeti receptek alapján készülnek!

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

Café Intenzo Kávéház & Étterem Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1086 feltöltött kép
Kiváló 2023. szeptember 20.a párjával járt itt
Egy volt egyetemi társunk ajánlatára, a közeli Corvinus Egyetemen tartott ünnepi esemény után érkeztünk ide könnyed vacsorára. Nem akartunk mereven elegáns helyre menni, de azért mégis legyen stílusa, színvonala az étteremnek. Nos, pontosan ezt és még mást is találtunk a Cafe Intenzo-ban:
A befogadó tér jókora, hiszen van kinn az épület előtt a téren is több asztal a teraszon, benn két terem, majd a kerthelyiség.
Café Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - EgyébCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - EgyébCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - EgyébCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - EgyébCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - EgyébCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - EgyébCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. szeptember 17.a párjával járt itt
Négy éve írtam utoljára értékelést az étteremről, így eljött az idő egy újabbra. A négy év alatt az árak erősen emelkedtek, az étlap szűkebb lett, de összességében tartják a magas színvonalat, a halászlé és a harcsafilé is remekül sikerült, a kiszolgálás változatlanul kedves, informatív.
Café Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - Étel/italCafé Intenzo Kávéház & Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. május 10., kollégákkal járt itt
Egy 9 fős céges társasággal jártam a Café Intenzoban. Az este nagyon jó hangulatban telt és a három fogásos vacsora végén mindenki elégedetten ált fel az asztaltól. Csak ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2019. február 17.barátokkal járt itt
Újdonságot keresve, baráti társasággal kerestük fel az éttermet. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen,a Cálvin téren található. Kellemes környezet,udvarias kiszolgálás várt minket. Az ételek minősége változó,az árak viszont egyenletesen magasak.
Kiváló 2018. augusztus 29.a párjával járt itt
Párommal jártunk ott.
Közel van a belvároshoz, tömegközlekedéssel jól megközelíthető. Nagyon hangulatos a hely, a pincérek nagyon kedvesek és udvariasak voltak!
Az ebéd megfelelő mennyiségű és nagyon finom volt.
Ottjártunkkor az üres asztalokon éppen cserélték a terítőket, tehát még arra is figyeltek, hogy nem csak leseperték a morzsát a terítőről, hanem kicserélték. (Sajnos ezt már nem mindenhol végzik el. )
2018. április 18.barátokkal járt itt
Jól megközelíthető tömegközlekedéssel, autóval nehézkes arrafelé parkolni. Mi a kerthelyiségben voltunk: kellemes, hangulatos, nincsenek túl közel az asztalok egymáshoz. Nyáron "kis oázis" az ismerőseink elmondása alapján. A pincérek kedvesek, a főételre kicsit sokat kellet várni (a hely tele volt). A benti rész kicsit zsúfolt érzetet kelt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. november 6.barátokkal járt itt
Szuper helyen van, több irányból is könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel. A hely eklektikusan kedves, azt nem mondom, hogy a dekoráció túl ízléses, kevesebb több lenne. Pincérek udvariasak, kicsit talán rámenősek az ital fogyasztást erőltetve. Az árak elfogadhatóak, az ételek ízletesek, szépen tálalva.
Szörnyű 2015. október 19.barátokkal járt itt
Atlagos hely es kiszolgalas, vacsora , beszelgetes,
Tavozaskor fizetes a barpultnal majd az ajto fele tavolodva hangosan megkerdezi a baros leanyzo a pincert , nem is torodve hogy a vendeg hallotavolsagon belul kb 2 meterre van :Na mennyit hagytak? majd a a pincer szinten mintha ott se lennenk, Otezernyolcat otezerharomra.
Sic.
Gyenge 2015. szeptember 28. járt itt
Senki nem üdvözölt, nem köszönt. Egy pincében talaltunk helyet, zsúfolt es levegőtlen volt. Rengetegen voltak, ránk nem jutott idő. Vártunk egy ideig aztán elmentünk. Szerintem észre se vették, hogy ott voltunk. Ez a vendéglátás mélypontja.
Kiváló 2015. augusztus 6.családjával járt itt
Csak elismerően tudok nyilatkozni a helyről, 3 alkalommal voltunk ott a férjemmel, mindig nagyon kedvesek voltak, az étel finom volt, a belső udvar hangulatos. A borok között is lehet találni egészen jókat. A Ráday utca nyüzsgő forgatagában igazán felüdülés a hely belső udvara, és ugyan a raktár látható helyenként és a mosogató zaja kiszűrődik, a magas sövény és a tágas egyébként csendes belső udvar tudja kompenzálni az előbb említetteket.
Café Intenzo Kávéház & Étterem Budapest a térképen
1091 BudapestKálvin tér 9.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS