Café Kör Étterem Budapest
1051 Budapest, Sas u. 17.

Café Kör Étterem Budapest a térképen

Café Kör Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, söröző
magyar, nemzetközi
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, étel elvitelre, kisállat bevihető
Visa, EC/MC, Amex

Café Kör Étterem Budapest képei

Café Kör Étterem Budapest vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Hosszú évek óta a kedvenc éttermünk. Családi ebédeket és külföldi ügyfelekkel céges vacsorákat mindig itt rendezünk. A kisgyerekkel érkezőket is szívesen fogadják. Az ételek minőségi alapanyagokból készülnek, a pincérek udvariasak, készségesek, beszélnek idegen nyelveket. A választékban mindig található magyaros étel is, amit a külföldiek általában keresnek.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Café Kör egyike a nagy túlélőknek. Húsz esztendeje, amikor első ízben jártam itt, alig fértünk be, a mellékhelység melletti kétszemélyes asztalnál szorítottak nekünk helyet. Jó volt a kiszolgálás, egyedi a hangulat és tisztesek az étkek.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőmmel ebédeltem, neki kedvenc helye. Szerintem pici, zsúfolt,kényelmetlen. Az asztalhoz csak széttett lábakkal lehet leülni... A közönsége politikusok, külföldiek, öltönyösök.
A konyhája jó, de semmi extra, ehhez képest drága. Asztalfoglalás nélkül esélytelen vagy.
A tulaj mindig ott van, szeme a dolgozóin, akik remek pincérek.
Cegléd
Gyöngyös

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ez a hely a főnököm törzshelye, és pár alkalommal én is ebédeltem itt vele. Hétköznaponként ebédidőben ettünk itt, asztalfoglalás mindig szükséges. Az ételek finomak, ízletesek, jó alapanyagokból készültek, nem túl nagy a választék. Nekem a hely egy kicsit sznob, tipikusan a jól kereső magyar és külföldi öltönyös üzletemberek találkahelye, nem érzem annyira barátságosnak, felszabadultnak.

2013. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mexikóból érkezett kollégánkat hívtuk meg vacsorára ebbe az étterembe, amely tökéletes helyen található a Bazilika tövében. Kiváló helyszínnek bizonyul külföldiek számára mert magyaros ételek közül bőségesen lehet választani, akár menü formájában is. Erről be is bizonyosodtam a körülöttünk ülő külföldi vendégek hallatán. Az étterem szűkös és kissé zavaróan hangos, zsúfolt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.217 - 20.567,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.323 - 18.729,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.104 - 24.485,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Café Kör Étterem BudapestX