kakaóscsiga étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg kakaóscsiga értékeléseit!

Olvasd el kakaóscsiga étterem értékeléseit!

Nem a külcsín, a belbecs a fontos -

Ping Kínai Étterem Budapest

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Kívülről eléggé lehangoló hely,évekig mellette mentem el kocsival és észre sem vettem. Erre rásegített a téren folyó építkezés. Barátom ajánlotta, és nagyon bevált. Az ételek finomak (két darab kétszemélyes menüt ettünk), bőségesek, a pincér nagyon udvarias, barátságos, szolgálatkész, de nem tolakodó. Mivel kínai étterem, nem voltak nagy elvárásaim, kellemes csalódás volt.
Főzni-utálók Mekkája -

Kotkoda Étkezde Dunakeszi

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 28.
Ha jót, elfogadható áron, és gyorsan akarsz enni, ide térj be. Frissen sült mindig van, készétel 8-12 féle. Elvitelre dobozolnak. A teraszon vagy bent is le tudsz ülni, hely van bőségesen, persze ebédidőben van egy kis sorbaállás. Főzni-utálók Mekkája. Amiben gyenge az a desszert, de az üzlet háta mögött ott van a kitűnő Marcipán cukrászda. . .
Kellemes cukrászda -

Marczipán Cukrászda Dunakeszi

2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 28.
A 2-es főúttal párhuzamos mellékutcában, a Krajcár utcában található. Elég eldugott cuki, a helyiek ismerik, átutazók nem találják meg könnyen. Helyben készült NEM porfagyijuk finom, sütik szintén, átlagos áron. Előtte terasz és padok. A kiszolgáló hölgy nagyon kedves.
Megér egy misét.
Drága, de megéri -

Fire Restaurant Budapest

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Idősebbek még emlékezhetnek a belvárosi Napoletana étteremre. Ennek a helyén van egy fantasztikus steak étterem, a Fire. Fix árban (5. 000. -) svédasztalos előétel és leves választék, valamint 10-15 fajta nyárson sült hús foglaltatik benne. Ezt a pincérek asztalhoz hozzák és bármennyit akár többször is ehetsz.
Különlegesnek tűnő, átlagos fagyik. -

Fragola - Csévi utca Budapest

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 24.
Különlegesnek tűnő, átlagos fagyik.
Egy "gombóc" (kanállal mérik) állítólag 5 deka, ára 280.- Pisztáciás, mogyorós átlagon aluli, keserű-csoki túl édes, gajava finom, picit vizes.Kint az utcán két pici asztalnál lehet leülni, bent 3 kényelmesebb asztal. Üzletvezető (?)kedvesen üdvözöl.
Olyan jó itt, mint negyven éve. -

Apostolok Étterem és Jégbüfé Budapest

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon régen nem jártam itt, így nosztalgiából ide mentünk "Torkosozni"
Nem csalódtunk, a berendezés szép, mint negyven éve, a pincér kedves, az ételek finomak. Az árakról: ha nem féláron lett volna, azt mondanám nagyon túlárazott. Persze a Kígyó utca a turisták vonulási iránya. . . A madártej kb. 2 dl egy hatalmas mélytányérban veszett el, teljes áron ezerötért.
Olyan sok jobb hely létezik. -

Aragvi Grúz Étterem Budapest

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 19.
Nyitás után nem sokkal mentünk el kipróbálni. A pincérnő az előétellel kicsit nyomulós volt, de alapjában kedvesek, udvariasak. A helynek igazán nincsen jellege. Amit kiemelnék az a háromszög alakú házi sütésű kenyérféleség, ami nagyon finom. A limonádé tele citrusfélékkel is tetszett, minden más átlagos.
Állj itt meg, akár satufékezéssel is, mert megéri! -

Anno Taverna Balatonszárszó

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 7. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2014 december 29-én déltájban kávézni szerettünk volna. Télen minden zárva, kihalt a Balcsi. Satufékkel álltunk meg, egy végre nyitva lévőnek tűnő étteremnél. Olyan kellemes meglepetés volt, hogy "kénytelenek" voltunk egy-egy ételt is rendelni a forralt bor/kávé mellé. A hely egyedi, otthonos, a pincér kedves, a konyha isteni.
Érdemtelenül túlértékelt -

Café Kör Étterem Budapest

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátnőmmel ebédeltem, neki kedvenc helye. Szerintem pici, zsúfolt,kényelmetlen. Az asztalhoz csak széttett lábakkal lehet leülni... A közönsége politikusok, külföldiek, öltönyösök.
A konyhája jó, de semmi extra, ehhez képest drága. Asztalfoglalás nélkül esélytelen vagy.
A tulaj mindig ott van, szeme a dolgozóin, akik remek pincérek.
Svédasztal ellenére kulturált -

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Sokadszorra jártunk itt, és soha nem csalódtunk. Minden öt csillagos, nem részletezem. A vendégek aránylag kulturáltan szednek, az ételek gusztusosak, nincsenek összetúrva.
Sajnos bankkártyát nem fogadnak el, ki kellett volna menni a közeli bankautomatához, így pár forintot spórol az étterem...