Café Montmartre Budapest

2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Café Montmartre Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 27.gyerekekkel járt itt
A Café Montmartre egészen sajátságos hely, hollywoody sztárok arcképei és Manowar ereklyék díszítik, aminek vajmi kevés köze van az elnevezéshez. Ezzel együtt mi a belteret értékeltük, elvégre szeretjük ezt a zenekart. Van egy daluk magyarul is, igaz lefordították vagy húsz nyelvre. Az árak igen magasak, a választékban akad pár átlag feletti bor és sör.
Café Montmartre Budapest - Külső képCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Gyenge 2016. október 21.egyedül járt itt
A kávézó Budapest egyik legfrekventáltabb pontján, a Bazilika előtti téren található, a kinti teraszról kilátással a Bazilikára. Hogy a névválasztásnak mi állhat a hátterében, azt sajnos nem tudom, de semmilyen közös pontot nem sikerült felfedeznem a kávézó és a legendás párizsi negyed között.
Café Montmartre Budapest - EgyébCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - Étlap/itallapCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - Étlap/itallapCafé Montmartre Budapest - Étlap/itallapCafé Montmartre Budapest - Étlap/itallapCafé Montmartre Budapest - Étlap/itallapCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - BelsőCafé Montmartre Budapest - Külső képCafé Montmartre Budapest - Külső képCafé Montmartre Budapest - Külső képCafé Montmartre Budapest - Külső képCafé Montmartre Budapest - Külső kép