Cafe Pio Padre Budapest

Cafe Pio Padre BudapestCafe Pio Padre Budapest

Cafe Pio Padre Budapest bemutatkozása

PIO VINOTÉKA
BISZTRÓ I BORBÁR I BORSZAKÜZLET
A Pio Vinotéka - Magyar Borok Szaküzlete a Főváros V. kerületében, Budapest történelmi belvárosának középpontjában, a Ferenciek terén található a Szent Péter Ferences Templom közvetlen szomszédságában. A Szaküzlet és Étterem nevét Pietrelcinai Szent Pioról, Pio Atyáról kapta.

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Cafe Pio Padre Budapest vélemények

Szörnyű 2017. január 27.a párjával járt itt
A mai nap (2017. január 27. ) délutánján,- bedőlve a Keresztény Kávézó - jelzőnek, meglátogattuk a kávézót. A hely sivár hangulatú, bömbölő, fülsértő, gettórappel "tiszteli" meg betérő vendégeit. Annak ellenére, hogy a vendégek életkora jóval meghaladta az efféle környezetszennyező, fülsértő, zenének nem nevezhető szörnyű zajt kedvelők életkorát.
Átlagos 2016. február 17., kollégákkal járt itt
2 évvel ezelőtt nyílt meg a Ferenciek terén az egykori eklézsia bolt helyén ez a bisztrójellegű vendéglátóhely. Tágas, világos, napfényes, remek elhelyezkedésű, nyáron hosszú kiülős terasszal. A belső rész különlegessége a 2 szemközti falon kialakított élőnövény-kert, amely pálmaházi hangulatot varázsol a belváros szívébe.
Cafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - MosdóCafe Pio Padre Budapest - Étel/italCafe Pio Padre Budapest - Étel/italCafe Pio Padre Budapest - Külső képCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - Étel/italCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - Külső képCafe Pio Padre Budapest - Külső képCafe Pio Padre Budapest - Külső képCafe Pio Padre Budapest - Étlap/itallapCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. október 23.a párjával járt itt
Ez az a hely, amit biztosan nem az itt olvasott vélemények miatt kerestünk fel, miután itt csak rosszat olvastunk róla. A hely frekventált jellege és szépsége miatt már régen felfigyeltünk rá, amikor egyik este betértünk ide. Miután vacsora után voltunk, és az ételválaszték egyébként sem különösebben figyelemre méltó, a süteményeket kóstoltuk meg, utána kávét és üdítőt ittunk.
Cafe Pio Padre Budapest - Étel/italCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Gyenge 2015. július 14.egyedül járt itt
Úgy tűnik az előttem járók élménybeszámolóit olvasva, hogy a Pio kávézóra igencsak ráférne a pincérgárdacsere. Jómagam áprilisban jártam ott, ki tudja, azóta talán megtörtént a jótékony változás. Minden esetre, olyasmi, hogy egy pincér belebeszéljen abba, amit épp mondok neki, impertinensen s nem is reflektálva a témára, ez valami hihetetlen.
Cafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - BelsőCafe Pio Padre Budapest - Egyéb
Szörnyű 2015. július 7.barátokkal járt itt
Nagyon sok probléma felmerült ebben az étteremben, de első sorban a kiszolgálás az szörnyű. Fiatalokként nem kaptunk étlapot, és kérésre kaptunk 1db - ot. Senki nem jött megkérdezni, hogy mit fogyasztanánk. Bort rendeltünk, ami jóval a fogások után érkezett csak meg.
Átlagos 2015. június 29.barátokkal járt itt
Az ételekkel elégedett voltam, illetve a kiszolgálással is az első alkalommal. A második alkalommal a kiszolgálással rengeteg apró problémánk volt (itallapot ledobták az asztalra és meg se kérdezték, hogy kel-e esetleg étlap; az üveges sört nem előttünk nyitották ki, ami még meleg is volt; egy szalvétát hoztak négyünknek; a bort jóval a leves után sikerült felszolgálni, figyelmeztetés után) plusz az egész adag spaghetti helyett fél adagnak megfelelőt hoztak, amit szóvá is tettem és a válasz az volt, hogy a szakács hibázott. A panaszkönyv helyett, valószínűleg a vendégkönyvet hozták ki.
Cafe Pio Padre Budapest a térképen
1053 BudapestFerenciek tere 7-8.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi