Café Tripoli Budapest

2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Café Tripoli Budapest vélemények

Kiváló 2019. május 4.egyedül járt itt
Helyszín Angyalföld, a 13. kerület, a Duna Pláza vonzáskörzete. Ha a megújult 3-as metróval megyünk, akkor a Gyöngyösi úti megállónál kell leszállni és a déli kijárat felé elindulni. A Babér utcában az OTP székház utáni modern irodaház aljában, a sarokban található ez a modern, részben újhullámos vonalon mozgó kávézó és bisztró.
Café Tripoli Budapest - Külső képCafé Tripoli Budapest - BelsőCafé Tripoli Budapest - EgyébCafé Tripoli Budapest - Étel/italCafé Tripoli Budapest - Étel/italCafé Tripoli Budapest - BelsőCafé Tripoli Budapest - BelsőCafé Tripoli Budapest - Étel/italCafé Tripoli Budapest - Étel/italCafé Tripoli Budapest - Étel/italCafé Tripoli Budapest - Külső képCafé Tripoli Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. március 18., kollégákkal járt itt
A Váci úttól pár perc sétára található a bisztró, ahol a mostanában divatos 'egészséges életmód' keretében kínálják az ételeket, italokat. A bisztróban reggelizni, ebédelni vagy uzsonnázni is lehet: édes és sós péksütemények, szendvicsek, wrap-ek, leves, saláták kaphatók egészségtudatos (minden mentes) formában.