Cake Shop - József Attila utca Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Cake Shop - József Attila utca Budapest vélemények

Kiváló 2022. április 6., kollégákkal járt itt
A Cake Shop az egyik legrégebb óta folyamatosan működő újhullámos cukrászda Budapesten. Központi helyen, a József Nádor térrel szemben, kizárólag gyalogosan megközelíthető, értem ezalatt, hogy autóval nem lehet sehol megállni, hacsak nem itt lakik az ember, és van behajtási engedélye a szemben lévő térre, illetve a Dorottya utcába.
Cake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső képCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső képCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső képCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. február 6.családjával járt itt
Az édességek nem rosszak és az italok is jók a tisztaság ✔a kiszolgálás tökéletes az árak kicsit drágák. Árulnak még quiche-t is az is finom. Még visszatérek
Kiváló 2015. április 1.egyedül járt itt
Egyik barátnőm ajánlotta ezt a cukrászdát, s bár magam is többször jártam a József Attila utcában, valahogy mindig elsiklottam a nem túl feltűnő portál mellett. Pedig már a kirakatban mindenféle különleges torta hívogat be csalogatóan. A cukrászda sajnos elég drága, 1-1 tortaszelet 850 Ft-ba kerül, viszont cserébe az ember igazán figyelemreméltó íz-élményt kap.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2015. március 22.családjával járt itt
A Cake shopban a borzalmas zenét leszámítva minden együtt van. A pult mögött mindenki kedves, készséges, a sütemények kiválóak, a macaron messze átlag feletti, az árak pedig a minőséghez képest barátságosak, vannak sütemények 650 forintért és 850 forintért.
Cake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 4.a párjával járt itt
Életemben nem ettem még ilyen finom sütit és, ha valaki válogatós. . akkor az én vagyok. Egyszerűen tökéletes volt a belga csoki torta, amely se nem keserű ( az étcsoki miatt), se nem túl édes. Pont jó, TÖKÉLETES. Jó látni, ahogyan készítik ezeket a csodákat. Sajna sehol nem olvastam a neten, hogy ilyen pici a hely és kb 6-7 ember tud leülni.
Cake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/ital
Átlagos 2014. április 15.egyedül járt itt
Londoni látogatásom óta kutattam Budapesten cupcake-ek után, sajnálom, hogy itthon ezek az édességek még nem annyira elterjedtek. Itt olyan remekbeszabott cupcake-ket kaptam, hogy a fülem kettéállt tőle. Igazi üde változatosság egy olyan cukrászat, ahol van íze, térfogata és anyaga a kínált termékeknek, nem csak a szokásos betontésztát meg porkrémet adják a pult alól.