California Poké Bar Somogyi Budapest

4,5Ételek / Italok
3,5Hangulat
3Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat
Nyári ajánlat
07.01-08.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
272.000 Ft / 2 fő / 4 éj-től félpanzióval
Hotel Járja Hajdúszoboszló - Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak
Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak
2024.12.22-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
87.824 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

California Poké Bar Somogyi Budapest vélemények

2013
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 665 városban járt márFelfedező - 2166 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 41001 feltöltött kép
2024. február 12.egyedül járt itt
Mármint ZigZag után járó. . . szóval, hogy a kolléganő felhívta a figyelmet erre a helyre, úgy gondoltam, egy próbát nekem is megér. Tehát céltudatosan elvonultam a Somogyiba (ahol egykor évekig laktam), és be is nyitottam a nevezetes helyre. Az előzetes leírások alapján különösebben nagy meglepetések nem értek, valahogy így képzeltem a fényképek alapján is.
5Ételek / Italok
3Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
California Poké Bar Somogyi Budapest - Étlap/itallapCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étlap/itallapCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étlap/itallapCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - EgyébCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - EgyébCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - EgyébCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - EgyébCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - EgyébCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - BelsőCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étel/italCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - BelsőCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - EgyébCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Külső képCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Egyéb
Még több kép (11 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3326 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94640 feltöltött kép
2024. február 11.egyedül járt itt
Amilyen szomorúan indult a napom, innen olyan vidáman távoztam. Véletlenül keveredtem ide, a Kelenföldi állomásról az Etele Plaza felé vettem az irányt, tettem is egy gyors kört a vendéglátó helyes Gasztro Placcon, de nem találtam semmi kedvemre valót. Új hely nem akadt, viszont a régebbiek közül több is bezárt.
4Ételek / Italok
4Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
California Poké Bar Somogyi Budapest - BelsőCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étel/italCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étel/italCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - MosdóCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - MosdóCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étlap/itallapCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étlap/itallapCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étlap/itallapCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étlap/itallapCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - BelsőCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - BelsőCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étel/italCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étel/italCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - BelsőCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étel/italCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Étel/italCalifornia Poké Bar Somogyi Budapest - Külső kép
Még több kép (14 db) >>