1051 Budapest, Sas u. 7.

Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest a térképen

Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest értékelése:

cukrászda, kávézó - kávéház, macaron manufaktúra
macaron

Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest vélemények

Gyöngyös

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Többször jártam már itt, értékelést is írtam. Ha jövök, fotózok, folyamatosan töltöm fel az újabb fotókat ide is. Érdemes talán aktualizálni az árakat. Jelenleg a legolcsóbb macaron 430 Ft, a különlegesebbek 490 Ft-ba kerülnek. Legutóbbi kóstolások: citrom-levendula, illetve a Petit Prince névre keresztelt rózsa-eper-mandula. Kitűnő, tökéletes, fenséges.

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A nagy macaron-őrület hevében olyan sok a szinte ehetetlen macaron. A Chez Dodo üdítő kivétel! Ötletes és isteni ízkombinációkat alkotnak. Látszik és érződik, hogy a Tulajdonos szívvel-lélekkel van benne ebben a bájos kis belvárosi cukrászdában. A hangulat macaronokhoz illően cukormázasan színes, nagyon csajos (ez egy pasinak esetleg kicsit ijesztő lehet) de kedvesen ízléses.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Budapesten itt lehet kapni a legfinomabb macaront. Az ára ugyanannyi, mint pl. a Sugar Shop-ban, de ezek a sütik érezhetően finomabbak, és különlegesebbek. Nagyszerű a minőség, sokszor jártunk már itt. Az eladók kedves fiatalok, mindig csak jó élmények érnek itt, akárhányszor voltam eddig. Szerintem érdemes kipróbálni annak, aki szereti a minőségi dolgokat.
Gyöngyös

2015. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Sas utcában, a Belváros új sétálóutcájában egymást érik a különböző vendéglátóhelyek. Többször is elsétáltam úgy a kirakat előtt, hogy fel sem tűnt a hely létezése, de mivel célirányosan mentem, így már nem okozott gondot megtalálni. Ez egy olyan cukrászda, ahol elsősorban macaront lehet kapni, melyet ott helyben készítenek el.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Chez Dodonak igen jó a híre, és nem méltatlanul. Adnak macaronokat kóstolni is negyedbe-félbe vágva, éltünk is a lehetőséggel. A kiváló macaronokon kívül vannak croissant-ok és még egy-két desszert, mi egy canelé-t ettünk (290 ft! ), ami érdekes, általunk eladdig nem ismert desszert volt, ki kell próbálni mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.937 - 11.359,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 7.972,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Chez Dodo Macarons & Cafe BudapestX