Cigköftem Budapest

Palace Hotel Hévíz
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2026.05.04-ig
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd?

Cigköftem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Átlagos 2024. május 6.egyedül járt itt
Nem ide igyekeztem ma, de aztán itt ragadtam enni. Kis töprengés, azán vágjunk bele! Az, hogy ki van írva, hogy kiadó, eladó, a vég közeledtét jelzi, együnk hát gyorsan, ameddig még lehet! Sivár egy hely. A srác, aki elég jól beszél magyarul, de nem mindent, szimpatikus ember.
Cigköftem Budapest - Külső képCigköftem Budapest - BelsőCigköftem Budapest - EgyébCigköftem Budapest - Étel/italCigköftem Budapest - EgyébCigköftem Budapest - Étlap/itallapCigköftem Budapest - Étlap/itallapCigköftem Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2017. április 11.egyedül járt itt
Az Oktogonnál 2 török gyorsétterem található egymás mellett, ezek közül a Cigköftem izgalmasabb és különlegesebb is, mivel ez vegetáriánus. Rendelni és fizetni a pultnál kell, és az ételek többsége - saláták, köretek, pár desszert - a pultban megszemlélhető, viszont a kiszolgálás már az asztaloknál történik, és a hely specialitását, a köftét frissen sütötték.
Cigköftem Budapest - Külső képCigköftem Budapest - Étlap/itallapCigköftem Budapest - BelsőCigköftem Budapest - Étel/italCigköftem Budapest - Étel/italCigköftem Budapest - Étel/italCigköftem Budapest - Étel/italCigköftem Budapest - Külső képCigköftem Budapest - BelsőCigköftem Budapest - Étlap/itallapCigköftem Budapest - Étlap/itallapCigköftem Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 30.a párjával járt itt
Remek új vega gyorsétterem nyílt a főváros szívében, az Octogontól egy percre (a Művész mozi felé).
Vega és török! Világszabadalom.
Az alapétel, a cigköftem búzából, paradicsomból, chiliből és további 18 fűszerből készül. Ezt friss zöldségekkel tálalják, lavas kenyérrel.
Mi kipróbáltuk. Kitűnő. Korrekt áron.
Ajánljuk minden vegának (és nem vegának)!