Corvinus Cafe - Nyugati Budapest

3Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.08.29-ig
Szent István Hotel Eger
74.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Corvinus Cafe - Nyugati Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 329 városban járt márFelfedező - 796 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 13378 feltöltött kép
Átlagos 2022. június 23.egyedül járt itt
A Nyugati téren, a volt Skála előtt mindig van valami vallásos performance, érdekelnek az ilyen emberek, sokszor elácsorgok ott. . . de ha meleg van, megszomjazom én is. Jókai utca, csak úgy találomra. . . és akkor ott vár ez, ahol talán még sohasem voltam. Ajtónyitás, pince, enyhe doh, valami pinceszag, pisiszag és hideg légáramlat.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Corvinus Cafe - Nyugati Budapest - Étel/italCorvinus Cafe - Nyugati Budapest - BelsőCorvinus Cafe - Nyugati Budapest - BelsőCorvinus Cafe - Nyugati Budapest - BelsőCorvinus Cafe - Nyugati Budapest - BelsőCorvinus Cafe - Nyugati Budapest - BelsőCorvinus Cafe - Nyugati Budapest - EgyébCorvinus Cafe - Nyugati Budapest - Külső képCorvinus Cafe - Nyugati Budapest - Külső kép
Még több kép (6 db) >>