Costa Coffee - Westend City Center Budapest

Ez a hely megszűnt!
cukrászda, kávézó - kávéház, szendvicsbár
Costa Coffee - Westend City Center Budapest
Costa Coffee - Westend City Center BudapestCosta Coffee - Westend City Center Budapest

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Costa Coffee - Westend City Center Budapest vélemények

Átlagos 2020. január 15.egyedül járt itt
A kàvè finom, ennyi a pozitìvum. Kèt presszòkàvèt kèrtem, az EGYIK MELLÈ kūlön tejszìnhabot. Ki is hangsúlyoztam, hogy külön. Mire a kiadò rèszre èrtem, a kiszolgàlò ùr màr ki is kèszìtette a kèt kàvèt, mindkettőt habbal a tetejèn.
2018. március 30.barátokkal járt itt
Kávét szerettünk volna inni. Egyszerú helyzet az ember felméri alehetőségeket. . Costa caffe - hely- igen szűk helyen lehet leülni, a rendelt kávé rengeteg féle és finom. . A személyek inkább a saját beszélgetükkkel voltak elfoglalva,mint a vendéggel. De jó hangulatot látott az ember. . Árak közepes kávék- reális árak. . Tiszta hely. . Sok féle süti is kinálja magát. . .
Szörnyű 2017. június 22.a párjával járt itt
Még télen ültünk be ide, elsősorban a Matcha Flat White miatt. Korábban volt már szerencsém matcha ízesítésű kekszhez és csokihoz is, így volt egy elképzelésem arról, hogy mit is fogok kapni és gondoltam az ital különlegessége miatt a kissé magas ár is elnézhető.
Costa Coffee - Westend City Center Budapest - Étel/ital
Átlagos 2016. november 17.egyedül járt itt
A Costa Coffee lánc számos kávézójának egyike a Westend aluljáró szintjén, a McDonalds közelében található, az egyik legforgalmasabb helyszínen. Külön lekerített részen vannak saját asztalok és székek, azaz nem a többi étkezőhely közös asztalainál kell helyet foglalni, és a vásárló forgalomtól is némiképpen így el van szeparálva.
Costa Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - Étel/italCosta Coffee - Westend City Center Budapest - EgyébCosta Coffee - Westend City Center Budapest - Étlap/itallapCosta Coffee - Westend City Center Budapest - EgyébCosta Coffee - Westend City Center Budapest - EgyébCosta Coffee - Westend City Center Budapest - EgyébCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - EgyébCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - Étel/italCosta Coffee - Westend City Center Budapest - Étel/italCosta Coffee - Westend City Center Budapest - Étel/italCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - Étel/italCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - BelsőCosta Coffee - Westend City Center Budapest - Belső