Nadja

Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Tésztakedvelő
Regisztráció2017.06.21
Utoljára itt2017.09.02

Szörnyű 2017. június 22.barátokkal járt itt
Régen rendszeresen látogattuk és gyakran rendeltünk is, hiszen diákoknak ingyenes a kiszállítás, azonban a minőség hagy némi kivetnivalót maga után. Elég nehezek, zsírosak szoktak lenni a pizzák, a széle is vastagabb az ideálisnál. Régen a Ragusa pizza volt a kedvencem, azonban nagyon gyakran fordult elő, hogy a rajta levő tojás részben nyers maradt.
2017. június 22.barátokkal járt itt
Nyáron mindig ide szoktunk járni fagyizni hiszen jó helyen van, bőven van választék és finomak szoktak lenni. Legutóbb kipróbáltam az őrség aranya és a sós karamell ízű prémium fagylaltokat kissé magasabb áron, ám az őrség aranya elég nagy csalódás volt, teljesen jellegtelen és egyízű volt, nem is emlékeztetett a tortára.
Szörnyű 2017. június 22.barátokkal járt itt
Barátokkal ugrottunk be egy gyors vacsorára előzetes tervezgetések nélkül. A probléma az itallal kezdődött, horchatát kértem, ami gyakorlatilag sima tej volt egy kis fahéjjal. Szóltunk, hogy ezt azért ne, ez íztelen tej, kérnénk helyette limonádét.