Csendes Létterem Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Csendes Létterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2022. június 1.egyedül járt itt
Be akartam szaladni a Petőfi Irodalmi Múzeumba, de zárva volt, felújítják. Máshol kell örömöket keresni,,, hop, itt a Csendes! Lássuk! Volt ez már minden.
Csendes Létterem Budapest - Külső képCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - EgyébCsendes Létterem Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2016. március 17.barátokkal járt itt
Az Astoria mögött egy csendes kis eldugott utcában, a Zoskával szemben található ez a romkocsma jellegű, kifejezetten a fiatalokat, azon belül is a bölcsész-filozofikus-művész-avantgard típusúakat megcélzó kávézó-bár. A giccs és a retró eklektikus, ámde mégis szerethető találkozása, bár biztosan akad, akinek ez már túl sok(koló).
Csendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - EgyébCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - Külső képCsendes Létterem Budapest - BelsőCsendes Létterem Budapest - Külső képCsendes Létterem Budapest - EgyébCsendes Létterem Budapest - Külső kép