Csupacsibe Csirke-Falatozó Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi

Csupacsibe Csirke-Falatozó Budapest vélemények

2076
2019. augusztus 5.egyedül járt itt
Véletlen találat. De nem is baj. Igaz, 15 óra után estem be ide, vegyük hozzá, hogy nyilván sok dolog elfogyott péntek délutánra. A maradék erdei gombaleves nem volt jó, csupán egy langyos sós lé, némi halvány gombaízzel. A mennyisége jelentős volt, de így sem feledtette az ízét. Rántott csirkemellet kértem, a maradék sültkrumplival.
Csupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - Külső képCsupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - EgyébCsupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - Étel/italCsupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - EgyébCsupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - EgyébCsupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - BelsőCsupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - BelsőCsupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - BelsőCsupacsibe Csirke-Falatozó Budapest - Belső
Kiváló 2016. július 15.családjával járt itt
Nagyon finom ételeket kapok minden alkalommal.
Babával az oldalamon tertem be ide ebédelni, es nagy segítségemre voltak az alkalmazottak keres nelkul.
Az árakon minden alkalommal meglepodom....pozitivan ami manapsag eleg ritka
Nagyon tetszik a hely kialakítása is.
Nem mellesleg tokeletes tisztaságot is tapasztalok náluk.
Átlagos 2015. szeptember 17.egyedül járt itt
A hely kb.mintegy falatozó a hely berendezése olyan mintegy kifőzde az étel jó megközeliteni se nehéz ezt a csirkézőt de azért finom hely
Kiváló 2014. augusztus 13., kollégákkal járt itt
Újpest központi helyén található ez a kellemes gyorsétterem. Korábban csak sült és rántott csirkét lehetett kapni, mára már napi többféle menüvel bővült a választék. Az ételek frissek, ízletesek, zárórára rendre elfogy a kínálat. Ottfogyasztásra is van lehetőség, bár nem ez a hely erőssége.