Cziniel Cukrászda & Kávéház Budapest

cukrászda, fagyizó, kávézó - kávéház
Cziniel Cukrászda & Kávéház Budapest
Cziniel Cukrászda & Kávéház BudapestCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest
Cziniel Cukrászda & Kávéház BudapestCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Cziniel Cukrászda & Kávéház Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 18.családjával járt itt
Másoknak is ajánlom, ezt a mesebeli éttermet,nemrég voltunk ott, finom volt minden , amit ott fogyasztottunk. Jó a kiszolgálás, az árak is elfogadhatóak, ,tömegközlekedéssel könnyedén el lehet oda jutni tőlünk.Gyönyörű ott minden, szép a kilátás, ízletes volt amit választottam magamnak, kár, hogy aznap dőlt az eső.
Cziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Egyéb
2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Nem messze lakunk a cukrászdától, ezért szinte adódik, hogy sokat járunk ide, így már ki tudtuk tapasztalni, hogy mi az, ami finom, és mi az, ami nem. Még nem találkoztunk itt állott süteménnyel, mindig minden friss, az pedig, hogy kinek mi ízlik, nagyon egyéni. A krémesek nagyon könnyűek és finomak, a Rigó Jancsi messze átlag feletti!
2015. október 26.a párjával járt itt
A cukrászda hangulatos, modern kialakítású.
Mivel rendelkezik terasszal - ami télen fűthető is -, így sok ember befogadására alkalmas.
A sütemények és a fagylaltok nagyon finomak, minőségiek.
Az ár igazodik a termékekhez.
A felszolgálók átlagosak, nem különösebben udvariasak és nem is segítőkészek.
Aki jó süteményre, vagy fagylaltra vágyik, az mindenképp térjen be ide.
Átlagos 2014. szeptember 29.családjával járt itt
Családi programról hazafelé álltunk meg a cukrászdánál vasárnap kora délután. Óriási tömeg fogadott bennünket, az épület előtt mindenütt parkoltak az autók. A belső térben lévő asztalokon kívül a tágas teraszon is sok asztalnál ültek. A gyerekeknek fagyit vettünk, a tölcsérnek az volt az érdekessége, hogy almazöld a színe és nem folyik le benne a fagyi a tölcsér aljára.
Cziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Külső képCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Étlap/itallapCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Étlap/itallapCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Külső képCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - EgyébCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - MosdóCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Étel/italCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - BelsőCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Étel/italCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Étel/italCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Étel/italCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - BelsőCziniel Cukrászda & Kávéház Budapest - Étlap/itallap
Átlagos 2014. február 6.a párjával járt itt
Sokan dicsérték ezt a cukrászdát, így amikor arra jártunk beugrottunk egy kis sütiért, hogy leteszteljük. Hétvége lévén tele volt így nem tudtunk leülni. Sebaj haza vittünk 3 különböző tortaszeletet: joghurtos málna-, Eszterházy-, és gesztenye torta. Sajnos egyik sem ízlett igazán.