Dang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest

3,5
étterem, gyorsétterem, bisztró
Dang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest
Dang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út BudapestDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Dang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest vélemények

2076
Átlagos 2017. október 6.egyedül járt itt
Úúú, hol is kezdjem? A jóval vagy a rosszal? Szeretem az egzotikus ízeket, az ázsiai konyhát is általában. Ide is reményekkel tértem be és őszinte kíváncsisággal. Azután, khmmm. . . na jó, az egy dolog, hogy egy ázsiai étteremben a pincérlány inkább legyen karcsú kelet-ázsiai kedves, mint egy amolyan óbudai mosónő a múlt század elejéről.
Dang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - MosdóDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2017. január 13.családjával járt itt
A Dang muoi hálózat a kedvenceim közé tartozik, mióta elolvastam a talán 2013-as (vagy 2012-es) kiadású Top 100 gasztro-kaland című Dining Guide kiadványban a róluk szóló cikket. A nagyobbik fiam azóta is fújja, hogy Dang a csapádapa, Muoi az anya és hogy hány gyerekük van.
Dang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Külső képDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - EgyébDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőDang Muoi Vietnami Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/ital