Darjeeling Indiai Teaház & Kávézó Budapest
1077 Budapest, Wesselényi u. 47.

Darjeeling Indiai Teaház & Kávézó Budapest a térképen

Darjeeling Indiai Teaház & Kávézó Budapest értékelése:

kávézó - kávéház, teázó - teaház

Darjeeling Indiai Teaház & Kávézó Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Darjeeling Indiai Teaház & Kávézó Budapest vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Többször jártam már itt, mint vásárló vagy éppen konkrétan be is ültem egy finom teára, mint randevú vagy szimplán baráti találkozó helyszíneként. Remek keleti atmoszféra mellett a teák íze és minősége is kiváló. A kiszolgálás is remek. Az ár-érték arány is megfelelő. Tisztaságra pedig végképp semmi panasz.
Cegléd
Gyöngyös

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Többször terveztem már, hogy ide benézek egyszer, Darjeeling-be egyszer szeretnék magam is eljutni, talán ezért fogott meg a teázó neve. A berendezés egyszerű, de barátságos, nincs túltolva most nagyon trendi keleti-indiai motívumvilág. A földszinten is van 6-7 asztalka, ahol le lehet ülni, felette pedig mezítlábas párnás galérián is lehet ejtőzni a felső szinten.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. január 16.
A Darjeeling teaház remek alkalom arra, hogy az ember megismerkedjen a teák csodás világával. Töméntelen fajtát lehet helyben kóstolni vagy elvinni. A legkisebb adag fél liter, és a legolcsóbb tea 760 ft helybenfogyasztásra, de ez nem riasztott el, leültem egy egzotikus nevű fehér tea mellé, s hallgattam azt a lehetetlen tuctuc-jazzt, amit feltettek.

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 30.
Nekem nagyon tetszett a darjeeling teaház. Kellemes, nyugodt hely, hangulatos indiai atmoszférával. Az árak szerintem korrektek, a kiszolgálás teljesen rendben volt. Ha valaki ki akar szakadni a város nyüzsgéséből, akkor ez tökéletes hely lesz a számára. Én pozitív élményekkel távoztam, és biztos vagyok benne, hogy még el fogok menni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2020.04.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Darjeeling Indiai Teaház & Kávézó BudapestX