Botané Mentes Vegán Étterem Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Botané Mentes Vegán Étterem Budapest vélemények

2024. március 1.egyedül járt itt
Ugort tudom csak ismételni, itt korábban, pár éve is már egy korrekt húsmentes kifőzde üzemelt, maradt is a profil, de sokat csinosítottak a helyen, s ezt egy névváltozás is kísérte. Botané az nem a Bota János felesége, hanem feltételezhetően a botanikus, növényi jellegre utal, de nekem egy kicsit furán hangzik.
Botané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Külső képBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étlap/itallapBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étlap/itallapBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étlap/itallapBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Külső kép
2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
2023. május 2.egyedül járt itt
Nos, ezt a helyet most úgy hívják, hogy Botané Mentes Vegán Étterem. De nem más a hely, a jelleg, a küldetés, a tulajdonosi kör, a berendezés stb. majdnem ugyanaz! Most is vegán, régen is az volt. Sietni kell, mert kora délután zár, és addigra el is szoktak fogyni a dolgok.
Botané Mentes Vegán Étterem Budapest - Külső képBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étlap/itallapBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - EgyébBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étlap/itallapBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étlap/itallapBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Étel/italBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - BelsőBotané Mentes Vegán Étterem Budapest - Külső kép
2019. április 13.egyedül járt itt
Helyszín a 11. kerületben, kb. félúton az Allée és a Móricz között. Szinte észrevehetetlen az utcáról a hely, én legalábbis simán elsétáltam mellette, egészen az utca végéig, amikor is ráébredtem, hogy már túlmentem a házszámom, igaz, közben telefonáltam is, szóval nem voltam 100%-ban koncentrált.
2082
2018. június 8.egyedül járt itt
Kánikulai koradélután, árnyas mellékutca, üde felfedezés… Vegán bisztró, nem túl gyakori dolog, de azért valamilyen mértékben mégis egyre nagyobb tere van a kultusznak. Egy nem túl nehéz étel a melegben pont ideális. Általában koradélután járok mindenhová, nem éppen ebédidőben, így sokszor a napi kínálat vége marad nekem.