Digó Pizza - Erzsébet tér Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Digó Pizza - Erzsébet tér Budapest vélemények

2021. március 22.családjával járt itt
A Digó pizza már régóta pizzáztatja az gourmet világot ráadásul igen magas minőségben. Fesztiválok nagy királya már hosszú évek óta ám néhány éve úgy döntöttek fix helyen is lehet náluk pizzát enni így immáron megtalálhatóak a Római parton és az Erzsébet téren is az Akvárium közvetlen közelében.
2020. március 18.gyerekekkel járt itt
Meglepődve néztem, hogy nem írtam meg még a Digó pizzás élményemet, holott mindjárt egy éve, hogy fiammal és egy jóbarátjával ott jártunk az Erzsébet téri egységben. Mivel a napot a gasztrotúrának szenteltük, hárman téptünk szét egy remek Margerita Pizzát (1790). Nem spórlásból, bár időnként az is legitim, fontos szempont, egyszerűen az a fiam kedvence.
Digó Pizza - Erzsébet tér Budapest - BelsőDigó Pizza - Erzsébet tér Budapest - Külső kép
2018. július 24., kollégákkal járt itt
Ez a trendi pizzázó stand az Erzsébet téren található az Aquarium lépcsőjének tetején, a Levendula fagyizó mellett. Korábban már találkoztam velük kitelepülésen, a Hold utcai piaccsarnok egyik gasztro-hétvégéjén. Hétfőnként nem készítenek pizzát, ilyenkor csak inni lehet náluk, erre érdemes felkészülni.
Digó Pizza - Erzsébet tér Budapest - Külső képDigó Pizza - Erzsébet tér Budapest - Külső képDigó Pizza - Erzsébet tér Budapest - Étel/italDigó Pizza - Erzsébet tér Budapest - Étel/italDigó Pizza - Erzsébet tér Budapest - Étel/italDigó Pizza - Erzsébet tér Budapest - BelsőDigó Pizza - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapDigó Pizza - Erzsébet tér Budapest - Külső kép