Pastano Trattoria Budapest

Pastano Trattoria Budapest

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Pastano Trattoria Budapest vélemények

Átlagos 2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Kora délután jártunk az étteremben, ebéd- és vacsoraidő közt félidőben. Így abból, hogy rajtunk kívül csak egyetlen vendég volt, nem lehet következtetést levonni a forgalmat és a hangulatot illetően. A berendezés. . . finoman szólva eklektikus. Az ormótlan műkandallót díszítő műmárvány szobrok és a piros kockás abrosz valahogy nem passzolnak össze.
Gyenge 2015. július 21.a párjával járt itt
A férjemmel voltunk az étteremben névnapja alkalmából. Bónusz brigád kuponnal mentünk, foglatunk helyet 2 nappal előbb. Érkezésünkkor az étterem üres volt csak a kert helyiségben voltak. Sajnos mi nem kaphattunk ott helyet mert volt egy nagyobb csoport.
2015. február 3.a párjával járt itt
Párommal vacsoráztunk egyik péntek este a helyen, Brigád bónuszt felhasználva. A következőket fogyasztottuk:
A párom Töltött Csirkemell Filét „Dióhéj” Módra burgonya krokettel. Ránézésre elég kicsi adagnak tűnt, 5-6 rúd krokett volt a tányéron, mellette két közepes méretű töltött csirkemell.
Pastano Trattoria Budapest - Étel/ital