Donuterie Budapest

5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
117.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Donuterie Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 265 városban járt márFelfedező - 3342 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95269 feltöltött kép
Kiváló 2023. április 7. járt itt
Fiatalos, vidám hangulatú, modern fánkozó a Nyugati tér közelében. A Munch ételmentő programon keresztül találkoztam velük, egyre több vendáglátó helyhez hasonlóan ők is részt vesznek a megmaradt ételek megmentésében. Jelen esetben délután, a zárás előtt a megmaradt fánkokat akciós áron lehet megvásárolni.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Donuterie Budapest - EgyébDonuterie Budapest - EgyébDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Étlap/itallapDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - BelsőDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Étlap/itallapDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - BelsőDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Étel/italDonuterie Budapest - Külső képDonuterie Budapest - Külső kép
Még több kép (16 db) >>