Dunaparty Megálló Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Dunaparty Megálló Budapest vélemények

Kiváló 2018. október 12.gyerekekkel járt itt
Fiatalok dicséretes vállalkozása - szuper a sült hal és lángos, palacsinta is. Sajnos már csak tavasszal lesz hal, de sült kolbász hétvégén biztos. Nyáron többször jártunk arra, de csak most jutott eszembe értékelni. , Még a szép időben érdemes ellátogatni oda, lehet a parton egy nagyon sétálni a Dunától egy-két méterre és van a "hal" helyett más finomság. . .
2018. augusztus 8.családjával járt itt
A hely romantikája különlegességében rejlik. Szeretem a londoni buszokat, s a Duna látványa is szárnyat ad, a vizet kedvelő
ember fantáziájának. Itt ki lehet ülni, s merengeni, közben falatozni, dohányozni, de "meditációnkat" egy megafon hangja törheti meg. Nem kell megijedni: lehet csak a mi sorszámunkat pl.
Kiváló 2017. július 25.barátokkal járt itt
Albertfalván egy nehezen elérhető helyen található. A hely különlegessége hogy a hely 2 londoni buszbol áll. Lángosok finomak. A fagyi is jo. Nem rég nyilt egy harmadik büfé ami Amerikai konyhát igér. Azt még nem probáltam. De biztos nagyon jo. A buszok emeletén is el lehet fogyasztani a rendeléseket.
Gyenge 2017. július 25.a párjával járt itt
Katasztrofális kiszolgálás,kifejezetten kelletlen,unott,(már-már bunkó) személyzet. A környezet elmegy,nem épp a legromantikusabb része a partnak,de erről nem a büfé tehet. Kettest összességében csak azért kaptak,mert a kovi ubi nem volt sós,a hal ugyan lehetett volna sültebb,de azért annyira nem volt rossz. A limonádé viszont finom volt.