Édesmindegy Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Édesmindegy Budapest vélemények

Kiváló 2023. december 8. járt itt
Évek óta az egyik legnépszerűbb vendéglátó hely Újlipótvárosban, azon belül is a kerületrész ütőerének számító Pozsonyi úton. Nyáron kiülős teraszuk működik. Az egyszerű, de barátságos beltér finom illatú, 2 szintes, az alsó szinten a kiszolgálópulton kívül még 4-5 asztaluk van.
Édesmindegy Budapest - Külső képÉdesmindegy Budapest - Étlap/itallapÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Étlap/itallapÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Étlap/itallapÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - MosdóÉdesmindegy Budapest - MosdóÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Külső képÉdesmindegy Budapest - Külső képÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Külső képÉdesmindegy Budapest - Külső képÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Külső képÉdesmindegy Budapest - MosdóÉdesmindegy Budapest - MosdóÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - Étel/italÉdesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. augusztus 29.egyedül járt itt
Környezetemben egy komplex igényt kielégítő vendéglátó egység. Reggelizőhely jó ötlet. Kávé választéka megfelelő.
Kiváló 2016. január 13.barátokkal járt itt
Édesmindegy - ha jóindulattal keressük a név eredetét, akkor arra juthatunk, hogy édesmindegy, hogy itt mit rendelünk, mert minden finom. Nem véletlenül került fel a hely Budapest legjobb 25 cukrászdájának a Gault Millau kalauz által összeállított listájára. A beltér otthonos, barátságos, az árak minőségarányosak, de nem elszálltak.
Édesmindegy Budapest - BelsőÉdesmindegy Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 10.egyedül járt itt
Újlipótváros, Pozsonyi út, sok étterem, vendéglő, kávézó sorában van az Édesmindegy is, kb. 1 éve nyitották a helyet. Ha kategorizálni kellene, cukrászdának mondanám, de nem a szokványos fajta. Csak néhány sütiféleség van, de azok igen izgalmasak. Ribizlis mascarponés mákdesszert, karamellás kókuszos desszert, joghurtos desszert édes eperrel meg effélék.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
Szerintem ilyen jó cukrászdában még soha életemben nem voltam. Mindenkinek legalább egyszer el kellene mennie! Egy pohárban összekeverik a sütit és a fagyit, amit különböző szósszal feldobnak, melynek eredménye egy csoda. Nagyon nagyon finom, bár egy picit drága és a számla kiadásánál, valamit pluszba hozzánk számoltak, ezért nekünk kellett kifizetni.