Eiffel Bistro & Bar Budapest
1055 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 78.

Eiffel Bistro & Bar Budapest a térképen

Eiffel Bistro & Bar Budapest értékelése:

kávézó - kávéház, bisztró, bár

Eiffel Bistro & Bar Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Eiffel Bistro & Bar Budapest vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Az Étterem7 keretein belül ültünk be az étterembe Párommal. Kértünk szinte minden ételből, ami a menün volt: előétel, főétel, és desszert. Mindegyik étel kifogástalan minőségű volt. Nem túl fűszeres, nem túl csípős, pont jó! A kiszolgálás rendkívül barátságos volt, az ételek gyorsan elkészültek, nem kellett sokat várni semmire.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A déli menü kedvéért (2 fogás 1. 290Ft - ár-érték arányban kiváló) tértünk be már többször már az Eiffelbe - 4-5-féle leves,7-8-féle főétel, mindig van valami különlegesség, a hagyományos ételek (pl. főzelékfélék) mellett, így mindenki találhat kedvére valót. Érdemes a napi desszertet is kipróbálni (+350 Ft), többször az volt az étkezés csúcspontja az egyébként is finom ételek mellett.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Az étterem elegáns, trendi, mégsem rideg, nagyon otthonos hangulata van. A kiszolgálás figyelmes, gyors, de nekünk nem tetszett, hogy a pincérek letegeztek minket. Rendben van, hogy fiatalos, pörgős a csapat, de a lazaság nem terjedhet odáig, hogy a huszonéves pincér letegezi a 35 év körüli hölgyeket és a 40 év körüli urakat. Ez megengedhetetlen.

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
Társasággal mentünk, ebédelni. Asztalt csak úgy tudtunk foglalni, hogy megígértük, hogy senki sem menüt fog kérni, hanem étlapról rendel (így is történt). Ez azért furcsa, hogy menüre, 12 főre nem lehet asztalt foglalni. Picit késtünk, ezért a fejünkre is koppintottak, és én a kiszolgálással azért nem voltam maradéktalanul elégedett.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
Asztalt foglaltunk, honlapon ez nem nagyon működik, de Facebook-on igen. Érkezéskor rögtön tudták, mutatták. Kiszolgálás gyors és felettébb udvarias! Tényleg, ez valódi 5 csillag. A választékot én bővíteném, de értem, hogy bistro&bar, szóval ez is rendben. Korrekt tájékoztatást kaptunk az ételekről.

2055 hasznos szavazat
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A közelmúltban felújított Eiffel Palota földszintjén nyitott meg az Eiffel Bistro, egy fiatalos, városias, pezsgő hangulatú étterem. A Dining City Hét keretében látogattunk el vacsorázni, az első pozitív benyomások alapján esélyes, hogy visszatérünk még. Már csak azért is, mert ebédidőben 2 fogásos menüt is kínálnak kedvező áron (12-16 óra között, 1190 Ft-ért).

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.421,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Jagelló Business Hotel
2019.06.25. - 2019.09.23.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.28. - 2020.01.03.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2019.11.05.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.365 - 28.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Eiffel Bistro & Bar BudapestX