Eiffel Bistro & Bar Budapest
1055 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 78.

Eiffel Bistro & Bar Budapest a térképen

Eiffel Bistro & Bar Budapest értékelése:

kávézó - kávéház, bisztró, bár

Eiffel Bistro & Bar Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Eiffel Bistro & Bar Budapest vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Az Étterem7 keretein belül ültünk be az étterembe Párommal. Kértünk szinte minden ételből, ami a menün volt: előétel, főétel, és desszert. Mindegyik étel kifogástalan minőségű volt. Nem túl fűszeres, nem túl csípős, pont jó! A kiszolgálás rendkívül barátságos volt, az ételek gyorsan elkészültek, nem kellett sokat várni semmire.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A déli menü kedvéért (2 fogás 1. 290Ft - ár-érték arányban kiváló) tértünk be már többször már az Eiffelbe - 4-5-féle leves,7-8-féle főétel, mindig van valami különlegesség, a hagyományos ételek (pl. főzelékfélék) mellett, így mindenki találhat kedvére valót. Érdemes a napi desszertet is kipróbálni (+350 Ft), többször az volt az étkezés csúcspontja az egyébként is finom ételek mellett.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Az étterem elegáns, trendi, mégsem rideg, nagyon otthonos hangulata van. A kiszolgálás figyelmes, gyors, de nekünk nem tetszett, hogy a pincérek letegeztek minket. Rendben van, hogy fiatalos, pörgős a csapat, de a lazaság nem terjedhet odáig, hogy a huszonéves pincér letegezi a 35 év körüli hölgyeket és a 40 év körüli urakat. Ez megengedhetetlen.

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
Társasággal mentünk, ebédelni. Asztalt csak úgy tudtunk foglalni, hogy megígértük, hogy senki sem menüt fog kérni, hanem étlapról rendel (így is történt). Ez azért furcsa, hogy menüre, 12 főre nem lehet asztalt foglalni. Picit késtünk, ezért a fejünkre is koppintottak, és én a kiszolgálással azért nem voltam maradéktalanul elégedett.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
Asztalt foglaltunk, honlapon ez nem nagyon működik, de Facebook-on igen. Érkezéskor rögtön tudták, mutatták. Kiszolgálás gyors és felettébb udvarias! Tényleg, ez valódi 5 csillag. A választékot én bővíteném, de értem, hogy bistro&bar, szóval ez is rendben. Korrekt tájékoztatást kaptunk az ételekről.
Szolnok
Budakeszi

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A közelmúltban felújított Eiffel Palota földszintjén nyitott meg az Eiffel Bistro, egy fiatalos, városias, pezsgő hangulatú étterem. A Dining City Hét keretében látogattunk el vacsorázni, az első pozitív benyomások alapján esélyes, hogy visszatérünk még. Már csak azért is, mert ebédidőben 2 fogásos menüt is kínálnak kedvező áron (12-16 óra között, 1190 Ft-ért).

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2018.12.12. - 2018.12.28.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, internet elérhetőséggel
2018.12.14. - 2018.12.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szobai bekészítéssel, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.24. - 2018.12.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2019.03.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, kávé és sütemény kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.01.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Portobello Wellness & Yacht Hotel Budapest
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)

Eiffel Bistro & Bar BudapestX