Eiffel Bistro & Bar Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Eiffel Bistro & Bar Budapest vélemények

Kiváló 2018. október 11.a párjával járt itt
Az Étterem7 keretein belül ültünk be az étterembe Párommal. Kértünk szinte minden ételből, ami a menün volt: előétel, főétel, és desszert. Mindegyik étel kifogástalan minőségű volt. Nem túl fűszeres, nem túl csípős, pont jó! A kiszolgálás rendkívül barátságos volt, az ételek gyorsan elkészültek, nem kellett sokat várni semmire. Prémium kategória a város szívében, tök jó hely!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 24.barátokkal járt itt
A déli menü kedvéért (2 fogás 1. 290Ft - ár-érték arányban kiváló) tértünk be már többször már az Eiffelbe - 4-5-féle leves,7-8-féle főétel, mindig van valami különlegesség, a hagyományos ételek (pl. főzelékfélék) mellett, így mindenki találhat kedvére valót.
2017. október 12.családjával járt itt
Az étterem elegáns, trendi, mégsem rideg, nagyon otthonos hangulata van. A kiszolgálás figyelmes, gyors, de nekünk nem tetszett, hogy a pincérek letegeztek minket. Rendben van, hogy fiatalos, pörgős a csapat, de a lazaság nem terjedhet odáig, hogy a huszonéves pincér letegezi a 35 év körüli hölgyeket és a 40 év körüli urakat.
Kiváló 2017. július 26., kollégákkal járt itt
Társasággal mentünk, ebédelni. Asztalt csak úgy tudtunk foglalni, hogy megígértük, hogy senki sem menüt fog kérni, hanem étlapról rendel (így is történt). Ez azért furcsa, hogy menüre, 12 főre nem lehet asztalt foglalni. Picit késtünk, ezért a fejünkre is koppintottak, és én a kiszolgálással azért nem voltam maradéktalanul elégedett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 24.barátokkal járt itt
Asztalt foglaltunk, honlapon ez nem nagyon működik, de Facebook-on igen. Érkezéskor rögtön tudták, mutatták. Kiszolgálás gyors és felettébb udvarias! Tényleg, ez valódi 5 csillag. A választékot én bővíteném, de értem, hogy bistro&bar, szóval ez is rendben. Korrekt tájékoztatást kaptunk az ételekről.
Kiváló 2015. október 15.a párjával járt itt
A közelmúltban felújított Eiffel Palota földszintjén nyitott meg az Eiffel Bistro, egy fiatalos, városias, pezsgő hangulatú étterem. A Dining City Hét keretében látogattunk el vacsorázni, az első pozitív benyomások alapján esélyes, hogy visszatérünk még. Már csak azért is, mert ebédidőben 2 fogásos menüt is kínálnak kedvező áron (12-16 óra között, 1190 Ft-ért).
Eiffel Bistro & Bar Budapest - Külső képEiffel Bistro & Bar Budapest - Étlap/itallapEiffel Bistro & Bar Budapest - BelsőEiffel Bistro & Bar Budapest - BelsőEiffel Bistro & Bar Budapest - Étel/italEiffel Bistro & Bar Budapest - Étel/italEiffel Bistro & Bar Budapest - Étel/italEiffel Bistro & Bar Budapest - Étel/italEiffel Bistro & Bar Budapest - MosdóEiffel Bistro & Bar Budapest - Étlap/itallapEiffel Bistro & Bar Budapest - Belső