Erzsi Mama Konyhája Budapest

Erzsi Mama Konyhája Budapest
Erzsi Mama Konyhája BudapestErzsi Mama Konyhája Budapest
Erzsi Mama Konyhája BudapestErzsi Mama Konyhája Budapest

Erzsi Mama Konyhája Budapest bemutatkozása

Igen bőséges ételválaszték,specialitások,barátságos áron.
Egyedi hangulatú termek, kedves kiszolgálás,kitűnő ételminőség.
Ajándék torta szülinaposoknak.
Várjuk szeretettel!

Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Erzsi Mama Konyhája Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25815 feltöltött kép
Kiváló 2024. május 2.egyedül járt itt
A tegnapi nap felfedezése volt az Erzsi mama konyhája, mely a beltér tekintetében a legkedvesebb, legszeretnivalóbb helyek egyike Budapesten. A beltérben megannyi régi tárgy, megannyi emlékeket idéző kép, a bútorzat is régmúlt időket idéz. Hagyományos magyar konyhát visznek, jómagam egy túrógombócot ettem, ami lehetett volna könnyedebb, de megütötte a tisztes házias szintet, felfele kerekített 3,5 pont.
Erzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - EgyébErzsi Mama Konyhája Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 706 városban járt márFelfedező - 2282 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44026 feltöltött kép
2021. december 6.egyedül járt itt
Itt volt találkozóm valakivel, és ha már itt voltam, meg is ebédeltem. Elég népszerű hely, egész heti menü van közzétéve, és elég sokan járnak is ide. A menüből nem kértem a kolbászos lebbencslevest, inkább választottam egy májgombóclevest, és jól is döntöttem, mert elég finom volt. A leves.
Erzsi Mama Konyhája Budapest - Külső képErzsi Mama Konyhája Budapest - Étlap/itallapErzsi Mama Konyhája Budapest - Külső képErzsi Mama Konyhája Budapest - Külső képErzsi Mama Konyhája Budapest - BelsőErzsi Mama Konyhája Budapest - Étel/italErzsi Mama Konyhája Budapest - BelsőErzsi Mama Konyhája Budapest - Étel/italErzsi Mama Konyhája Budapest - Belső
Kiváló 2017. február 22.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek, a kiszolgálás kiváló, az étel fantasztikus, az árak ár-érték arányban elfogadhatóak. A csapolt sör is finom. Igazi otthonos kis hangulat, mintha a nagyinál lennénk. Előre kell foglalni, mert mindig tele van, kis szerencsével lehet csak éppen helyet találni. Az étlap is nagyon jól van összerakva, e/1-ben mondja el pár helyen, hogy mit hogyan készít el. Összességében nagyon jó kis hely, ajánlom kipróbálásra.
2015. április 8.családjával járt itt
Családias két kis helyisége leginkább kis családok (max 4-6 fő), párok számára megfelelő. Az ételek egytől-egyig nagyon finomak voltak, a kiszolgálás kedves, azt hiszem ez a lényeg. A régi idők használati tárgyai folyamatosan a polcokra irányítják a tekintetet és a vendég akaratlanul is elmereng a múlton.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 9.családjával járt itt
Többször volt már szerencsénk a kis újbudai étterem vendég szeretetéhez. Kicsit az étlap a Náncsi nénit próbálja idézni, de ezzel nincs gond. Nagyon kicsi az étterem belső része. Kockás abrosszal, régi holmikkal telerakva minden. Egyfajta emlékeket idéz bennem, ami mindig nagyon kellemes érzéseket kelt bennem.
Erzsi Mama Konyhája Budapest a térképen
1119 BudapestPajkos u. 60.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség
H-V
magyar, nemzetközi