Faház Önkiszolgáló Étterem Budapest

Faház Önkiszolgáló Étterem Budapest

Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények
Wellness élmények
Ensana Thermal Hévíz
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Sungarden Hotel Siófok - SunGarden Wellness Pihenés
SunGarden Wellness Pihenés
Sungarden Hotel Siófok

Faház Önkiszolgáló Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2022. június 12.egyedül járt itt
Persze ez csak az én véleményem! ! ! Én álltalában rendelni szoktam, de azt is ritkán. Azt nem tudom, hogy az étteremben milyen a minőség, de amit házhoz hoznak az borzalmas. Kaptam már savanyú levest, nem megfőtt krumplit, rizst, a rántott gomba, karfiol kemény, ehetettlen, a májjal töltött húsok ehetetlenek, fasirt annyira sós, hogy nem lehet megenni.
Kiváló 2021. december 22.családjával járt itt
A mai vacsi is nagyon finom volt. / Cigánypecsenye, Bakonyi, Séf kedvence/ Köszönöm, hogy főzés helyett, végre kipihenhettem magam. Ja! A rugalmassáukért, +5 csillag!!!!
2018. november 28.a párjával járt itt
Otthoni főzés helyett nagyon jó kis hely. Házias és kiadós ételek.
Hétvégén a családi menű ideális. Többször voltunk már ott.
Karácsonykor a halászléjük valóban finom. Paradicsomos káposztájuk a kedvencünk. Ebédidőben és hétvégén nagyon sokan felkeresik, de ha előre megrendeltük, akkor nem kell sorbaállni. A mákos guba és a turógomboc is nagyon finom.
Faház Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. március 21.családjával járt itt
Nagyon jó kis hely. Családommal sokszor ellátogatunk ide. Mindig frissek az ételek, gyors a kiszolgálás és nagy a választék. Többször kértünk már házhoz szállítást is. Bőségesek az adagok, mindenki jól lakik. Kedvencünk a Fatál, ami frissensültekből és többféle köretből áll.
Kiváló 2017. október 29.egyedül járt itt
Nagyon jó hely,érdemes felkeresni! ! Önkiszolgáló étteremhez képest meglepően sokféle étel van , köztük már-már elfeledettek is (Nem is tudom mikor láttam utoljára sonkával-sajttal töltött sertésjavát pl. ). És ami a lényeg mind finom az adagok mérete is rendben van, nem kell nagyító!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Budapesten a III. kerületben talalható az étterem. Hangulatos hely, kerthelyiséggel. Finom ételek, és szerintem bőséges is. Érdemes kipróbálni a házhozszállításukat is, főleg a családi menüjüket (1 kg hús, fél liter leves, 1 kg köret, fél kg savanyúság). Árban is jók. Nyaralásunk alatt, többször is rendeltünk tőlük.