Falu Delikát Budapest

Hotel Eger Park

Falu Delikát Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 26.barátokkal járt itt
A Falu Facebook-oldalán nemes, példaértékű és előremutató sorok olvashatók:
Amikor a FALU-ból háztáji terméket vásárolsz, többet adunk egy sima portékánál. Megkapod egy magyar kistermelő több száz bukással és kísérletezéssel töltött óráit. Átizgult napokat, hónapokat és tiszta örömmel teli pillanatokat!
Falu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. június 24.egyedül járt itt
Az első olyan hely Budapesten, ahol tényleg előjönnek a gyermekkori vidéki évek, kifogástalan ízek, kedves kiszolgálás, tökéletes megjelenés.
2022. február 1.egyedül járt itt
Frissítem a korábbi értékelésemet, mert már jártam a helyen azóta több alkalommal is. Egy sokszínű, sokoldalú delikátesz, kávézó, bisztró, ahol lehet helyben is enni-inni, sokféle háztáji kézműves terméket kínálnak. A kínálat nem változott, továbbra is változatos, izgalmas, főleg a prémium kategóriában mozognak.
Falu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - EgyébFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - Külső képFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - Külső képFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - Étel/italFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - Külső képFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - BelsőFalu Delikát Budapest - Külső képFalu Delikát Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. január 2.egyedül járt itt
2019 késő őszén nyitottak, de már háromszor jártam itt. Igaz, közel van a lakásunkhoz, de ennél sokkal fontosabb szempont, hogy barátságos, tetszetős hely, sok minőségi finomsággal. Ittam már eszpresszót és cappucccinót is (eszpresszó 350 Ft), hagyományos, olasz pörkölésűt készítenek, de nagyon finoman, az utóbbit bársonyos habbal.