Fast & Fine Étterem & Bár Budapest

Így is ismerheted: Fast & Fine Food Market Önkiszolgáló Étterem, Aquaworld Resort Élményfürdő Étterme
4,2

Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok
Pihentető wellness napok
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Fast & Fine Étterem & Bár Budapest vélemények

2022. január 2.gyerekekkel járt itt
Budapest IV, kerületében, Káposztásmegyeren lévő Aquaworld Élményfürdőben jártunk. Mivel itt lakunk a városban, a szomszédos szálloda igénybe vételére nem volt szükségünk. A parkoló csaknem tele volt, és a medencékben is sok vendég gyűlt össze, az étkezdében azonban nem volt nagy tömeg.
Fast & Fine Étterem & Bár Budapest - EgyébFast & Fine Étterem & Bár Budapest - EgyébFast & Fine Étterem & Bár Budapest - EgyébFast & Fine Étterem & Bár Budapest - EgyébFast & Fine Étterem & Bár Budapest - EgyébFast & Fine Étterem & Bár Budapest - EgyébFast & Fine Étterem & Bár Budapest - EgyébFast & Fine Étterem & Bár Budapest - Egyéb
Kiváló 2021. november 1.gyerekekkel járt itt
Az élményfürdőben járva a gyerekek mindig megéheznek. Zárás előtt tértünk be a már üres étterembe, de meglepetésünkre volt bolognai spagetti. Ez a kedvenc ételük,de még jobban tetszett, hogy evés közben megindították az étterem mellett lévő hullám medencét. Igy az evést félbehagyva közben beugrottak a vízbe.