Felix Kitchen & Bar Budapest

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Felix Kitchen & Bar Budapest vélemények

Kiváló 2020. január 4., csoporttal járt itt
A Felix bisztrónak helyet adó, Ybl Miklós által tervezett Várkert Kioszk, illetve Várkert Kaszinó pompás neoreneszánsz épülete mindig is a kedvenceim közé tartozott. Technológiai funkciója is volt, a királyi palota vízházaként szűrt, tisztított vízzel látta el a palotát.
Felix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - EgyébFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - EgyébFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - EgyébFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - EgyébFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - Étlap/itallapFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - MosdóFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - Belső
Kiváló 2019. május 22.egyedül járt itt
A Vince nevű boros rendezvényre hamarabb érkeztem, mint hogy beengedték volna a közönséget kóstolni (csak mesterkurzusokra engedték be a népet), körbenéztem, hogy mit is csinálnék egy órán keresztül a közelben. Nézek körül, hát látom, ott van a Várkert Casino étterme, Félix néven, mondom magamban, nem lehet annyira drága, hogy egy szolid reggelit ne tudnék itt kifizetni.
Felix Kitchen & Bar Budapest - Étel/italFelix Kitchen & Bar Budapest - Étel/italFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - Külső képFelix Kitchen & Bar Budapest - Étlap/itallapFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - BelsőFelix Kitchen & Bar Budapest - Étel/ital