Főzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest

3,1
főzelékbár, gyorsétterem, ételbár
Főzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest
Főzelékfaló Ételbár - Nagymező utca BudapestFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest

Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Főzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest vélemények

Átlagos 2020. január 25.a párjával járt itt
A belvárosban jártunk és kerestünk egy megfizethető ebédelő helyet. Külsőre és a neve alapján úgy gondoltuk, hogy ez megfelelő lesz. Sajnos a fizetéskor derült ki, hogy itt is belvárosi árak vannak. 2 mérsékelt mennyiségű rakott kelkáposzta annyiba került, mint máshol egy óriási adag hús étel.
Főzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - Étel/ital
Átlagos 2017. április 29., kollégákkal járt itt
Amikor a Nagymező utcában dolgoztam, nem voltunk jól ellátva olcsó ebédmenüs helyekből. Bár az irodánkkal szemben lévő Csirkés bármikor szóba jöhetett, de azért azt is meg lehetett unni. A másik opció az Andrássy úti sarkon a Főzelékes volt, ahová viszont nagyon korán kellett mindig odamenni.
Főzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - Étel/italFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - Étel/italFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - Étel/italFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - Étel/italFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - EgyébFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Nagymező utca Budapest - Belső