Fragola - Károly körút Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Fragola - Károly körút Budapest vélemények

2023. július 15.barátokkal járt itt
Évek óta működő Fragola fagyizó egység a belvárosban, az Astoriánál. Már jártam itt korábban is, de most úgy alakult, hogy pár friss fotót is készültem. Történt némi változás. A kiszolgáló személyzet 2 férfi tagjának egyike sem beszélt magyarul. Értem én, hogy sok itt a külföldi turista, de azért ez szerintem már a ló túlsó oldala.
Fragola - Károly körút Budapest - Külső képFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - Külső képFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - Külső képFragola - Károly körút Budapest - Külső képFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - Étel/italFragola - Károly körút Budapest - BelsőFragola - Károly körút Budapest - Külső kép
2018. július 27.a párjával járt itt
Jártam már itt régebben is, itt ettem először sós mogyoró fagyit. Azóta többször, több helyen is kóstoltam, de olyan finomat, mint itt, sehol sem találtam. Most csak mozi előtt ugrottunk be egy gombócra. Volt vagy húszféle jobbnál jobb, köztük hatféle diabetikus, hát ez a világ csodája.
Fragola - Károly körút Budapest - Külső kép
2017. augusztus 3.egyedül járt itt
Az Astoria mellett lévő fagyizójukban már nem először fordulok meg. Az egyik legnépszerűbb, legforgalmasabb egységük, hétköznap délután 6-8 fős sorállás, magyarok és külföldi turisták is vegyesen, ehhez képest a 2 pultos hölgy közül az egyik csak percek múlva kerül elő, pontosabban vissza a pultba az utca felől.
2017. július 27.egyedül járt itt
Egy júliusi délután a Károly körúton sétálva tértem be a fagylaltozóba, már régen terveztem a kipróbálását. A kínálat bőséges, még cukormentes fagyiból is vagy 5 féle volt, a kiszolgálás a helyhez illő, gyors, de kedves. 300 Ft egy adag fagyi, a cukormentes 330 Ft, ráadásul egy kenés elég kicsi adagot takar.
2015. június 2.barátokkal járt itt
A Fragola fagyizó lánc évekkel ezelőtt robbant be Budapest fagyikedvelői közé, akkor hirtelen nagy népszerűségre tettek szert, a város több központi, forgalmas helyén nyitottak üzletet. A Károly körúti is olyan, hogy leginkább gyalogosan lehet megközelíteni, autóval a környéken parkolni eléggé reménytelen vállalkozás.