Freyja Budapest

2024.06.19-ig
Hotel Eger Park
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Freyja Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 8.egyedül járt itt
Nekem a hely, a környék ismerős volt, hiszen korábban gyakran jártam erre, a régimódi, klasszikus Bognár cukrászdába. Most viszont ugyanott egy abszolút trendi, fiatalos, bauhausosan berendezett kávézó fogadott. A hely egyetlen terméke a helyben készült croissant. Ebben viszont csúcsminőség.
2019. április 6.egyedül járt itt
A Freyja névre hallgató bisztróféle a Blaha Lujza tér közelében egy régi retró cukrászda helyén nyitott meg a közelmúltban, idén februárban. Több gasztro-oldalon is olvastam róluk dicsérő szavakat. A helyet két fiatal srác jegyzi, és az a különlegessége, hogy kizárólag croissant-t lehet kapni.
Freyja Budapest - Külső képFreyja Budapest - Étel/italFreyja Budapest - Étlap/itallapFreyja Budapest - BelsőFreyja Budapest - Étel/italFreyja Budapest - Étel/italFreyja Budapest - Étel/italFreyja Budapest - Étel/italFreyja Budapest - Külső képFreyja Budapest - Külső kép