Fröccskocsma Budapest

2,7
borozó, kocsma, pub, söröző, bár
Fröccskocsma Budapest

2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Fröccskocsma Budapest vélemények

Szörnyű 2018. szeptember 9.családjával járt itt
Beugrottunk egy fröccsre szombat délután, annak reményében, hogy egy hangulatos helyen eltölthetünk egy fél órácskát, de rögtönk szembesültünk a "kedves" vendégfogadással, a köszönés csak a második kísérletre sikerült akkor is csak 3ból 1 alkalmazotnak. Majd amikor az ital kínálatot vizsgáltuk meg is kaptuk rögtön a kérdést, hogy csak nézelődni jöttünk vagy kèrünk is valamit.
Gyenge 2017. december 8.a párjával járt itt
A forralt bor melegen még elmegy, de ahogy hűl ki érezni, hogy valami fillére kannás vagy zacskós bor némi fűszerrel.
A mosdót mintha sose takarítanák, a WC papírt a földön tartják (pedig ott van a falon a tartója, de az csak dísz).
A pultos csak pofákat vág, köszönni nem tud.
Ott fogyasztáshoz is igénytelen papír- vagy műanyag pohár jár.
Legközelebb elkerüljük, van annyi más hely a belvárosban.
Gyenge 2016. december 25.egyedül járt itt
Úgy adódott, hogy bár valami normális helyen, normális (=meleg, finom) ételt szerettem volna enni, de teljesen elcsúsztam az ebédidőhöz képest, így a környékbeli, elfogadható áron ebédmenüt kínáló lehetőségekről már lecsúsztam.
Fröccskocsma Budapest - Külső képFröccskocsma Budapest - EgyébFröccskocsma Budapest - Külső képFröccskocsma Budapest - EgyébFröccskocsma Budapest - BelsőFröccskocsma Budapest - BelsőFröccskocsma Budapest - Étel/italFröccskocsma Budapest - Étel/italFröccskocsma Budapest - Külső kép
2016. december 7., csoporttal járt itt
Nem értem az előttem irtaknak mi baja volt de valoszinű hogy rossz helyen jártak. Nekem tetszett a hely. Tibi atyák voltak mindenütt. A kiszolgálás jo volt és fiatalos. A tisztaság is rendben volt. Az előttem irok pedig biztos sznobkocsmákba járnak inkább ami tele van gazdag emberrel.....
Gyenge 2016. október 8.barátokkal járt itt
Arra jártunk barátnőmmel, hát beugrottunk, gondolván a város szívében, olyan nagy csalódás nem érhet minket. Már eleve furcsa volt, hogy műanyag pohárban kaptuk a söröcskénket, de amikor megláttam, hogy mindehhez a pazar minőséghez 690 Ft-os ár dukál, nem volt őszinte a mosolyom.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Átlagos 2016. február 12.barátokkal járt itt
Barátnőimmel ültünk be egy laza sörre munka után egy csütörtöki napon. Csak pár ember lézengett a helyen. A kocsma egyébként igényes, dizájnos, fiatalos hely, közel a Deák térhez, szóval éjszakánként biztos full ház van. 3 sört és egy fröccsöt kértünk, az árak korrektek, de ennyi a pozitívum.