Funky Pho Budapest

2024.10.14-ig
Sungarden Hotel Siófok

Funky Pho Budapest vélemények

Szörnyű 2016. június 27.a párjával járt itt
Sok jót hallottam a a Funky Pho-ról, ezért már egy ideje szerettem volna itt enni. Miután éppen a környéken volt dolga a páromnak, beültünk enni egy-egy Pho levest. Maga a helyiség nagyon szűkös, de egy gyors étkezésre teljesen jó. A pultos hölgy is nagyon kedves volt. Viszont a a leves pocsék volt. A honlapon és az étlapon a következő olvasható:
".
Kiváló 2016. március 4.barátokkal járt itt
A Funky Pho a helyet működtető házaspár könyvének elolvasása után muszáj volt visszamenni a helyre. Ilyen izgalmas, olvasmányos, hasznos, egyedi hangulatú gasztrokönyvet tán nem is olvastam még, pedig többszáz kötetes gasztrokönytárat gyűjtöttem össze az elmúlt negyed évszázadban s nem csak porfogónak tartom őket a polcon.
Funky Pho Budapest - EgyébFunky Pho Budapest - EgyébFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - BelsőFunky Pho Budapest - BelsőFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - BelsőFunky Pho Budapest - EgyébFunky Pho Budapest - Külső kép
2015. szeptember 7.egyedül járt itt
Eredetileg a Kríziába akartam menni, de túl későn értem oda, ők 3-kor bezárnak, viszont majdnem vele szemben belefutottam a Funky Pho-ba, amelyről szintén jó véleményeket hallottam, úgyhogy eredeti terveimet módosítottam, és átállítottam magam vietnami ízekre. A Funky Pho nem étterem, mégcsak kisvendéglő sem, hanem egy egyszerű büfé.
Funky Pho Budapest - Külső képFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - Étel/italFunky Pho Budapest - BelsőFunky Pho Budapest - BelsőFunky Pho Budapest - BelsőFunky Pho Budapest - EgyébFunky Pho Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 20.a párjával járt itt
Bármikor boldogan eszem a Funky Pho-ban. Friss, lendületes, és issssteni finom dolgaik vannak. Itt ismerkedtem meg a pho-val, mint külön műfajjal - maradandó élmény volt. Egyetlen bajom a Funky Pho-val, hogy olyan picike. Nem egy beülős, elbeszélgetős hely, sokkal inkább minőségi vietnami gyorskajálda.
2013. szeptember 24.barátokkal járt itt
Kifejezetten élvezem, hogy a távolkeleti konyha nem merül már ki a kínai tucatéttermek áradatában (ezek között is vannak jók, a Momotaro, Wang, Hong kong stb), hanem a már a kilencvenes években is működő indiai és japán éttermek mellett egyre inkább képviselteti magát Vietnam is. Világszerte népszerű levesük, a pho egyre több hívet hódít Fővárosunkban.