Gelateria Pichler Budapest

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Gelateria Pichler Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. november 8.egyedül járt itt
Bevallom, nem is tudtam, hogy milyen híres fagyizóba tértem be. Nekem csak egy gyors és jó kávéra volt szükségem. Ugyan a Kossuth Lajos utcát éppen feltúrták, de a benti bolt biztatóan hívogatott. (Megjegyzem, hogy ZigZag korábbi fotóihoz képest a földszinti rész berendezése változott. Előnyére!
Kiváló 2019. július 27., kollégákkal járt itt
A Ferenciek terénél közelmúltban nyílt sarki fagyizóban a székesfehérvári Damniczki fagylaltjait árusítják, amelyet az ország egyik legjobb fagylaltjának tartok. Többször nyertes díjat a fagylalt kreációkkal, nem érdemtelenül. Mivel elég közel esik a munkahelyemhez, a nyitás óta már több alkalommal is megfordultam náluk.
Gelateria Pichler Budapest - EgyébGelateria Pichler Budapest - EgyébGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Külső képGelateria Pichler Budapest - Külső képGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - Külső képGelateria Pichler Budapest - Külső képGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Külső képGelateria Pichler Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. június 8.a párjával járt itt
Vadonatúj fagylaltozó a Városház utca sarkán lévő ékszerbolt helyén. Még fúrtak-faragtak, rendezkedtek, mikor először benéztünk. Gyakran járunk a szomszédságában lévő lévő moziba, attól tartok, minden alkalommal elcsábulunk majd el egy hideg nyalatra. Modern, fiatalos berendezés és dekoráció, és ami igazán bizalomgerjesztő, a fagyik legtöbbjénél Damniczki logós kiírás.
Gelateria Pichler Budapest - Külső képGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - BelsőGelateria Pichler Budapest - Étel/italGelateria Pichler Budapest - Étel/ital