Gelateria Pichler Budapest
1053 Budapest, Kossuth Lajos u. 4.

Gelateria Pichler Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Gelateria Pichler Budapest vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Bevallom, nem is tudtam, hogy milyen híres fagyizóba tértem be. Nekem csak egy gyors és jó kávéra volt szükségem. Ugyan a Kossuth Lajos utcát éppen feltúrták, de a benti bolt biztatóan hívogatott. (Megjegyzem, hogy ZigZag korábbi fotóihoz képest a földszinti rész berendezése változott. Előnyére!
Cegléd
Gyöngyös

2019. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
A Ferenciek terénél közelmúltban nyílt sarki fagyizóban a székesfehérvári Damniczki fagylaltjait árusítják, amelyet az ország egyik legjobb fagylaltjának tartok. Többször nyertes díjat a fagylalt kreációkkal, nem érdemtelenül. Mivel elég közel esik a munkahelyemhez, a nyitás óta már több alkalommal is megfordultam náluk.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Vadonatúj fagylaltozó a Városház utca sarkán lévő ékszerbolt helyén. Még fúrtak-faragtak, rendezkedtek, mikor először benéztünk. Gyakran járunk a szomszédságában lévő lévő moziba, attól tartok, minden alkalommal elcsábulunk majd el egy hideg nyalatra. Modern, fiatalos berendezés és dekoráció, és ami igazán bizalomgerjesztő, a fagyik legtöbbjénél Damniczki logós kiírás.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.500 - 59.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.24.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2021.05.28.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.05.28. - 2020.09.02.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Gelateria Pichler BudapestX